P30 Lite

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Smartfon Huawei P30 Lite jest chyba najpopularniejszym telefonem od tego producenta. Mimo, że swoją premierę miał już dawno, bo na początku roku 2019, do dziś można spotkać wielu użytkowników tego modelu. Świadczy to tylko o jednym. Telefon Huawei P30 Lite jest bardzo udanym modelem. Zaczynając od klasycznego i nie kontrowersyjnego wyglądu, po świetne podzespoły, na genialnym aparacie kończąc. Właśnie te wszystkie cechy sprawiają, że smartphone Huawei P30 Lite starzeje się bardzo wolno.

Można wychwalać ten model z każdej strony, jednak swoją renomę zawdzięcza głównie dzięki wysokiej jakości zdjęciom, jakie wykonuje.

Na tyle telefonu komórkowego Huawei P30 Lite znajdziemy aż trzy obiektywy aparatu głównego. To właśnie ten producent jest prekursorem umieszczania więcej niż jednego obiektywu.

To co zasługuje na specjalną wzmiankę, to natywne, bardzo rozbudowane oprogramowanie aparatu. Nie musimy pobierać dodatkowych aplikacji, aby robiąc zdjęcia Huawei P30 Lite mieć dostęp do funkcji takich jak malowanie światłem, panorama, czy zdjęcia szerokokątne.

Na pochwałę zasługuje również zarządzanie energią. Na jednym ładowaniu, przy niezbyt intensywnym użytkowaniu, telefon Huawei P30 Lite może być ładowany jedynie raz na dwa dni.

Mimo swojej niewygórowanej ceny w dniu premiery, te urządzenie posiada wielkie zasoby. Patrząc przez pryzmat kosztów jakie trzeba ponieść, aby nabyć smartfon Huawei P30 Lite, zaskakuje on niezwykle pozytywnie.

Mimo, że od jego premiery minęło trochę czasu, a zakup fabrycznie nowego egzemplarza z dystrybucji Europejskiej jest bardzo trudny, model jest niezwykle pożądany. Głównie ze względu ma to, że Huawei P30 Lite jest ostatnim modelem z serii, który posiada aplikacje Google.