Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy S10 G973F 128GB Prism Black

  2 469,00 zł

  2 499,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Samsung Galaxy A20E Black

  675,00 zł

  695,00 zł


  Zobacz wszystkie ->

LG

Life’s Good.

Dwa słowa obrazujące misję LG. Producentowi zależy na czymś więcej niż dostarczeniu smartfonu. Telefony komórkowe LG mają zmieniać Twoją codzienność na lepsze. Twój dzień ma być prostszy i weselszy dzięki nim. Trzeba przyznać, że producent robi to świetnie. Smartfony LG są telefonami, które na rynku oferują chyba najwięcej w swojej półce cenowej. Żaden inny producent nie daje tak wiele za tak niewiele. Telefony komórkowe LG klasyfikowane jako „niska półka cenowa” nie odbiegają specyfikacją od droższej konkurencji? Ekran powyżej 6” lub trzy obiektywy w urządzeniu dużo tańszym niż 1000 złotych nie jest niczym nadzwyczajnym dla tego producenta.

Oczywiście flagowe telefony komórkowe LG też znajdziemy na naszym rodzimym rynku. Powodują one zachwyt od pierwszego użycia. Każdy smartfon LG sprawia wrażenie szytego na miarę. Kwestia nietypowego wzornictwa czy najwyższej jakości wykonanie to podstawa.

Nie idź na kompromis. Wybierz produkt idealny dla siebie. Zamów smartfon LG już dziś! 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry