S61

Trzeba przyznać, że smartphone Cat S61 nie jest telefonem, którego design powala na kolana. Nie można mieć jednak złudzeń, że jest to urządzenie dla każdego. Wręcz przeciwnie. Producent adresuje ten telefon do wąskiego i specyficznego grona odbiorców. Smartfona Cat S61 używają głównie ludzie, którzy bardziej niż wygląd, cenią sobie niezawodność nawet w najgorszych warunkach. Urządzenie te jest wykonane z dbałością o szczegóły związane z wytrzymałością podczas eksploatacji. Właśnie dlatego telefon komórkowy Cat S61 posiada standard wodo i pyłoszczelności IP68, oraz certyfikat militarny MIL-STD-810G. To właśnie ten drugi zapewnia niebywałą trwałość. Smartphone Cat S61 z pokorą wytrzymuje upadki nawet z dużych wysokości. Odporność ekranu również nie powinna nas martwić, ponieważ zastosowano tutaj hartowane szkło Corning Gorilla Glass 5. Jest ono odporne na zarysowania, uderzenia oraz upadki. Musimy mieć jednak świadomość, że jak każdy materiał, ma pewne granice wytrzymałości.

To co według konsumentów jest największym fenomenem smartfona Cat S61 to wbudowana kamera termowizyjna. Jakoś rejestrowanego nią obrazu jest tak dobra, że wiele osób kupuje Cat S61 właśnie dla niej.

Smartphone Cat S61 jest generalnie dobrym urządzeniem fotograficznym. Główny aparat tego modelu posiada matrycę o rozdzielczości 16 Mpx z podwójną diodą doświetlającą otoczenie. Dzięki takiemu połączeniu, możemy liczyć na wysokiej jakości zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Nie zastanawiaj się i zamów telefon Cat S61 już teraz. Trudno być niezadowolonym z tego modelu.