Galaxy S20

Smartfone Samsung S20

Seria Samsung Galaxy S20 oficjalnie zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2020 roku i szybko podbiły półkę z flagowcami, walcząc o miano najlepszych propozycji w swoim segmencie. Wyposażono je między innymi w wydajne procesory, potężne aparaty fotograficzne, za pomocą których można nagrać wideo w rozdzielczości 8K, pojemne baterie i ekrany gwarantujące najlepszy obraz. 

Smartphone Galaxy S20 posiada m.in. ośmiordzeniowy Exynos 990 oraz 8GB RAM, pojemną i inteligentną baterię 4000 mAh oraz szybką ładowarkę 25W, ekran 6,2” QuadHD+ Dynamic AMOLED z opcją odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz, co gwarantuje płynne użytkowanie. Ma to duże znaczenie dla osób korzystających z telefonu w pracy, ale też miłośników gier i serwisów streamingowych. Na pliki mamy do dyspozycji 128 GB z możliwością poszerzenia do 1 TB (microSD).

Telefon Samsung Galaxy S20 – aparaty i nowoczesne technologie 

Seria Premium, według producenta, miała odmienić sposób, w jaki rejestrujemy rzeczywistość w formie zdjęć i wideo. Wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 64 Mpix zapewnia doskonałej jakości fotografie nawet w nie najlepszych warunkach oświetleniowych, a co więcej, nagrywają wideo w rozdzielczości 8K.

Samsung Galaxy S20 posiada potrójny aparat, space zoom oraz aparat przedni:

- ultraszerokokątny: 12 Mpix, 1,4 µm, f/2.2

- szerokokątny: 12 Mpix, 1,8 µm, f/1.8, OIS

- teleobiektyw: 64 Mpix, 0,8 µm, f/2.0, OIS

- hybrydowy Zoom Optyczny 3X

- zoom w rozdzielczości do 30X

- aparat przedni 10 Mpix, 1,22 µm, f/2.2.

Smartphone Galaxy S20 to również liczne technologie, które ułatwiają i usprawniają korzystanie z telefonu. Przede wszystkim Samsung słynie z nowoczesnego i kompleksowego systemu zabezpieczeń Samsung Knox. Poza tym modele z tej serii mogą być elementami inteligentnego domu – z ich poziomu można sterować innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi połączonymi aplikacją SmartThings.