Galaxy S20 Ultra

Smartfon Samsung Galaxy S20 Ultra

Jesteś typowym hard userem, którego dłoń musi trzymać tylko i wyłącznie urządzenie hi-end? Jesteś osobą wyjątkowo wymagającą i każdy smartphone dostaje przy Tobie zadyszki? Można rzec, że to uzależnienie od potężnej mocy obliczeniowej w swojej kieszeni? Odpowiedź na te wszystkie pytania brzmi TAK, ale mimo to nie rozumiesz fenomenu z nadgryzionym jabłkiem?

Właśnie dla Ciebie stworzono smartphone Samsung galaxy S20 Ultra G988F

Ten telefon jest synonimem słowa wydajność. Smartphone Galaxy S20 Ultra G988F jest urządzeniem, które trafia w niszę osób ceniących sobie komfort pracy na mobilnych urządzeniach. Mózgiem tego urządzenia jest autorski proces Samsung Exynos 990. W tym wydaniu ma on aż osiem rdzenie, z czego dwa taktowane są imponującą częstotliwością 2,7GHz.

Smartphone  Galaxy S20 Ultra

Masz duszę artysty i lubisz od czasu do czasu uwiecznić piękny kadr? Nie ma problemu! Chcesz zrobić zdjęcie? W Galaxy S20 Ultra G988F zadbają o to trzy obiektywy! Może selfie? Najwyższą jakość zapewni szerokokątny obiektyw znajdujący się na froncie, posiadający matrycę 10 Mpix. Wolisz nagrać film? Z tym również nie będzie problemu! Smartphone S20 Ultra zarejestruje wybraną przez Ciebie scenę w 8K.

Brzmi imponująco? Równie imponująco będzie wyglądać Twoje arcydzieło na ekranie Super Amoled o przekątnej 6,2” i rozdzielczości 3200 x 1440!

Konstrukcja telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra G988Fjest równie epicka! Koreański producent przyzwyczaił nas do wykonania klasy Premium i nie zawodzi w przypadku tego smartphone. Galaxy S20 Ultra G988F jest zbudowany ze stali nierdzewnej i szkła Gorill Glass 6!