Redmi Note 9 PRO 6GB

Smartfon Redmi Note 9 Pro 6GB to urządzenie, które swoją premierę miało w pierwszym kwartale 2020 roku. Dni przed premierą były niezwykle ekscytujące, a wszystkie branżowe pisma pisały tylko o tym telefonie! Dlaczego? Smartphone Xiaomi Redmi Note 9 PRO 6GB był dużym skokiem w przód, jeśli chodzi o design smartfonów Chińskiego producenta. Głównie za  sprawą zaoblonych, tylnych krawędzi oraz symetrycznej wyspie aparatu głównego. Bardzo mocno zmienił się przód telefonu  Redmi Note 9 PRO 6GB w porównaniu do poprzednika. Nie zobaczymy już charakterystycznej łezki, która skrywa przedni aparat. Jest jedynie subtelna, centralnie umieszczona kropka, która zdecydowanie mniej rzuca się w oczy.

Niestety delikatnie pokrzywdzeni zostali leworęczni użytkownicy smartfona Xiaomi Redmi Note 9 PRO 6GB, ponieważ klawisze do zwiększania i zmniejszania głośności, wraz z czytnikiem linii papilarnych, zostały umieszczone na prawej krawędzi, idealnie pod prawym kciukiem.

Jeśli jesteśmy przy czytniku linii papilarnych, trzeba przyznać, że jest on niezwykle szybki i bardzo precyzyjny. Odblokowanie telefonu trwa dosłownie ułamek sekundy. Nie ma również mowy, aby smartfon Xiaomi Radmi Note 9 PRO 6GB udało się odblokować osobie, która ma bardzo podobny odcisk palca do Twojego.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9 PRO 6GB jest propozycją idealną dla osób, które poszukują urządzenia w rozsądnych pieniądzach, ale cenią sobie komfort użytkowania, płynne działanie oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, zamów telefon komórkowy Redmi Note 9 PRO 6GB już teraz.