POCO F2 PRO

Xiaomi POCO F2 PRO jest następcą bardzo udanego modelu POCO Phone od Chińskiego producenta. Ze względu na spektakularny sukces poprzednika, poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. Oczekiwania konsumentów z każdym rokiem są coraz większe, a konkurencja nie zostaje w tyle. Zastanawiasz się, czy smartphone Xiaomi POCO F2 PRO spełni wszystkie Twoje wymagania mimo, że należysz do osób wymagających?

Już na pierwszy rzut oka, nasza uwaga przykuwana jest przez spory ekran, o przekątnej 6,67”. Jest to matryca AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 px. Jest on wyjątkowy ze względu na swoją bezbramkową konstrukcję. Szkło zastosowane w tej konstrukcji to Corning Gorilla Glass 5.

Wiele osób zadaje sobie pytaniem, gdzie w takim razie jest przednia kamera? W tym aspekcie smartfon Xiaomi POCO F2 PRO również nie przestaje zaskakiwać. Obiektyw o matrycy 20 Mpx schowany jest w prostokątnej belce, która wysuwa się z korpusu telefonu w momencie aktywowania aplikacji wymagającej użycia frontowej kamery.

Smartphone POCO F2 PRO jest bardzo dobrym wyborem dla fanów mobilnej fotografii. Na tytle urządzenia znajdziemy aż cztery obiektywy. Główny z nich to matryca 64MP od Sony model IMX686. Dzięki niej, zrobisz zdjęcia o rozdzielczości 9248x6944 px  oraz nagrać film w 4K. Xiaomi POCO F2 PRO pozwoli zrobić również zdjęcia szerokokątne. Jeśli chcesz używać płatności, możesz łatwo z nich skorzystać, dzięki zainstalowanemu w urządzeniu czujnikowi NFC.

Podsumowując, smartfon POCO F2 PRO jest modelem bardzo udanym i warto zwrócić na niego uwagę przy wymianie telefonu.