Galaxy Note 20

Smartfon Samsung Note 20

Smartphone Note 20 jest odpowiedzią marki Samsung na oczekiwania klientów związane z urządzeniami o dużej powierzchni roboczej, które będą umożliwiały precyzyjne operacje na plikach i dokumentach.  Trzeba przyznać, że świetnie wykonali swoją pracę. Samsung Note 20 posiada płaski ekran o wielkości aż 6,7”. Po tej ogromnej tafli, możemy poruszać się nie tylko palcem, ale również przy użyciu dedykowanego rysika S Pen. Dzięki temu akcesorium, Samsung Note 20, zyskuje szerego nowych, niepowtarzalnych funkcji, które zarezerwowane są specjalnie dla tej serii. Jeśli jesteśmy już przy ekranie, warto wspomnieć, że jest matryca Super AMOLED, która niezwykle dobrze odwzorowuje barwy.

Pozostałe podzespoły Note 20 również budzą podziw. Procesor jakim jest ośmiordzeniowy  Exynos 990, o taktowy aż 2,7 GHz, wspierany jest przez 8GB pamięci operacyjnej RAM. Taki zestaw spotkać można w wielu ultrabookach, a dzięki smartphone Note 20, potężną moc obliczeniowa, może być w Twojej kieszeni.

Smartphone  Note 20

Nie musisz obawiać się również o brak mocy. Bateria litowo-polimerowa o pojemności 4300 mAh, obsługuje funkcję super szybkiego ładowania, która pozwala naładować telefon do pełna w godzinę.

Producent pomyślał również o fanach mobilnej fotografii. Smartphone Note 20 wyposażony jest w aż trzy aparaty. Pierwszy, posiada standardowy obiektyw z matrycą 12 Mpx, drugi obiektyw, to szerokokątna soczewka pozwalająca na wykonanie zdjęć panoramicznych, natomiast trzeci aparat, to teleobiektyw, który powoli sfotografować najbardziej oddalone obiekty.