R845

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Smartwatch Samsung R845

W kategorii producentów nowoczesnych smartwatchy Samsung zajmuje jedną z czołowych pozycji. Jedną z propozycji koreańskiej marki jest model R845, który oferuje wszystko i jeszcze więcej. 

Klasyczny design Samsung R845

Przede wszystkim smartwatch Samsung R845 prezentuje się bardzo stylowo i klasycznie, co docenią miłośnicy minimalizmu. Można go jednak personalizować, dzięki różnym tarczom i wymiennym paskom – uzyskasz kilka wersji na różne okazje. 

Całość wygląda bardzo stylowo i nienachalnie, a jednak przepych i różne udziwnianie wzornictwa jest na porządku dziennym w tej kategorii produktów wielu innych producentów. Bez problemu założysz go na świąteczne spotkanie w gronie rodzinnym albo na ważne spotkanie biznesowe. Uwagę zwraca jednak nie tylko sam design, ale też bardzo wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów. 

Wielozadaniowy zegarek Samsung R845

Współpraca z najlepszymi designerami pozwoliła stworzyć smartwatch Samsung R845, który stanowi połączenie klasycznego wzornictwa i nowoczesnej technologii. Sprawdzi się również w warunkach ekstremalnych – wyróżnia go m.in. wodoodporność 5ATM (czyli przy zanurzeniu na głębokość do 50 m do 10 minut), wytrzymałość klasy wojskowej (norma MIL-STD 810G oraz certyfikat IP68).

Świetnie sprawdza się w nim ekran Super AMOLED, na którym każda informacja jest czytelna – wyświetlacz jest większy niż w poprzednim modelu. Dobrym pomysłem było też zastosowanie obrotowego elementu dookoła tarczy, który podnosi komfort korzystania z wszystkich dostępnych funkcjonalności. A tych jest wiele – zegarek Samsung R845 powiadomi o połączeniach i wiadomościach, sprawdzi się w roli odtwarzacza muzycznego, nawigacji GPS, karty płatniczej czy trenera personalnego.