Galaxy Note 20 Ultra

Smartfon Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G jest urządzeniem, które zadowoli każdego. Bez wyjątku. Jeśli od swojego telefonu oczekujesz, że będzie on Twoją mobilną stacją roboczą, wsparciem w najbardziej wymagających sytuacjach i niezastąpionym kompanem do pracy, zdecydowanie postaw na smartphone Galaxy Note 20 Ultra 5G. Ten telefon najłatwiej jest podsumować stwierdzeniem: jeszcze szybciej, jeszcze wydajniej. W porównaniu do tańszej wersji, znajdziemy tu kilka usprawnień, które mogą być decydujące przy wyborze urządzenia. Częstym czynnikiem decydującym o wyborze modelu Ultra, jest aż 12GB RAM, czyli o 4GB pamięci więcej. Pozwala to na zapisanie większej ilości procesów a pamięci podręcznej, co znacząco skraca czas ładowania się danych programów podczas użytkowania  Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Smartphone  Galaxy Note 20 Ultra 5G 

Ten model różni się również konstrukcja ekranu. Jest on nieco większy, ponieważ jego rozmiar to 6,9” . Różnica powstała ze względu na charakterystyczne zakrzywione krawędzie. Nie są to jedynie walory estetyczne, a rozwiązanie te, posiada również szereg wielu funkcji zaimplementowanych przez producenta. O jakość wyświetlanego obrazu odpowiada matryca Dynamic Amoled o rozdzielczości 3200 x 1440.

Warto jest również wspomnieć o tym, że Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G został wyposażony w dodatkowy obiektyw, o matrycy 108 Mpx. Maniacy mobilnego nagrywania wideo też znajdą coś dla siebie. Note 20 Ultra 5G pozwala na nagrywanie obrazu w 8K.

Jeśli potrzebujesz ogromnej mocy, która zmieści się w kieszeni i jest na wyciągnięcie ręki, wybierz smartphone galaxy Note 20 Ultra 5G.