Mi 10T

Urządzenie obok którego ciężko przejść obojętnie. Dlaczego? Ponieważ Chiński producent znowu pokazał swój talent i zaprojektował urządzenie prawie idealne. Oczywiście mowa jest o Smartfonie Xiaomi MI 10.

Niesamowite wrażenie robi sama cena telefonu, ponieważ smartphone Xiaomi Mi 10T kosztuje w dniu premiery poniżej dwóch tysięcy złotych. Dlaczego cena szokuje tak bardzo? Dlatego, że za te pieniądze dostajemy topowe urządzenie o świetnych parametrach.

Warto  zacząć od ekranu. Smartfon Xiaomi Mi 10T  wyposażony jest matrycę IPS TFT o rozdzielczości FHD + czyli 1080 x 2400 px. Ekran ma rozmiar 6,67”. Wiele urządzeń w tej cenie posiada podobną specyfikację, ale smartphone Xiaomi Mi 10T jest jedynym, którego ekran odświeżany jest z częstotliwością  aż 144 Hz! Sama tafla szkła, to znany, lubiany i odporny na przeciwności losu Corning Gorilla Glass 5.

Jak widac, telefon  Xiaomi Mi 10T robi wrażenie samym ekranem, a dalej jest równie dobrze.

O zasilanie urządzenia dba litowo-jonowy akumulator o pojemności 5000 mAh, który pozwoli na pracę smartfonu przez kilka godzina na włączonym ekranie. Warto zwrócić uwagę, że do zestawu dołączona jest ładowarka, co ostatnio jest coraz mniej oczywiste, oraz silikonowe etui.

Smartphone Xiaomi Mi 10T  występuje na rynku w dwóch wersjach. 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej, oraz 8GBRAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Niestety żadna z wymienionych wersji nie posiada slotu na kartę pamięci, a 128GB dla dużej części użytkowników to mało.

Jeśli więc szukasz taniego i super szybkiego urządzenia, zamów smartfon Xiaomi Mi10Tjuż teraz!