Xiaomi Mi 11i

Smartphone Xiaomi MI 11i

Seria Xiaomi Mi 11 obejmuje trzy świetne modele – Mi 11, Mi 11 Lite oraz Mi 11i. Chiński producent jest jednym z liderów w opracowywaniu znakomitych telefonów z tzw. średniej półki cenowej, które jednak aspirują do flagowców. I niewiele im brakuje! Co wyróżnia smartphone Xiaomi Mi 11i? To nowoczesny telefon z czytelnym wyświetlaczem, aparatem o ultrawysokiej rozdzielczości i obiektywem do selfie – spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników.

Telefon Xiaomi Mi 11 – mocna propozycja  

Xiaomi Mi 11i bardzo dobrze radzi sobie z wieloma zadaniami mimo nawet intensywnego użytkowania. Jest wygodny w obsłudze, dobrze leży w dłoni, wygląda bardzo stylowo. Mi 11i pracuje pod kontrolą MIUI 12 i wzbogaca system Android 11. Model trafił do sprzedaży w 2021 roku. 

Telefon Xiaomi Mi 11i został bardzo dobrze i solidnie wykonany, a poza tym posiada m.in.    świetny wyświetlacz Super AMOLED 6,67” 120 Hz, 8-rzdeniowy i wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 888 oraz 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na pliki. 

Procesor odpowiada za szybkie renderowanie grafiki i przetwarzanie obrazu z aparatu, gwarantuje wydajność i energooszczędność. Wśród innych plusów Xiaomi Mi 11i trzeba też wymienić wydajność i szybkość działania, świetną jakość dźwięku i głośniki stereo oraz długi czas pracy na akumulatorze o pojemności 4520 mAh.

Główny aparat w smartphone Xiaomi Mi 11i wyróżnia się ultrawysoką rozdzielczością – rób niezwykłe zdjęcia i rejestruj filmy. Dzięki rozdzielczości 108 Mpix zdjęcia będą precyzyjne i szczegółowe – nawet przy słabszym oświetleniu.