POCO X3 PRO

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Telefon POCO X3 PRO

POCO to nowa marka smartfonów, która wyodrębniła się z grupy Xiaomi – również oferuje dobrze wyposażone urządzenia w przystępnej cenie. Dzisiaj stanowi odrębną markę, która szybko zyskuje użytkowników i budzi rosnące zainteresowanie.

Najbardziej wydajny w swojej klasie smartphone – Poco X3 Pro to mocna propozycja ze średniej półki cenowej i jest w zasięgu dużej liczby potencjalnych użytkowników. Marka POCO oferuje sprzęt wyróżniający się dobrym stosunkiem ceny do jakości. 

Najmocniejszą stroną Poco X3 Pro jest rewelacyjna płynność działania i wydajność – zwłaszcza jak na smartfon za około 1000 złotych. Telefon nie sprawia żadnych problemów w codziennym użytkowaniu.

Smartphone Poco X3 Pro – specyfikacja 

Trzeba przyznać, że telefon Poco X3 Pro posiada sporo zalet – między innymi wydajność i płynność działania na świetnym poziomie, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 860 (taktowanie do 2,96 GHz), 6 GB albo 8 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych, dobrze grające głośniki stereo, ekran 6,67” IPS LCD FullHD+ o rozdzielczości 2400 × 1080 px z odświeżaniem 120 Hz, dioda powiadomień. 

Na pliki Poco X3 Pro oferuje 128 GB albo 256 GB, ale można rozszerzyć tę pojemność do 1 TB (dzięki karcie microSD). Średnia półka oznacza jednak kompromisy – w Poco X3 Pro trochę do życzenia pozostawia bateria. Teoretycznie akumulator ma pojemność 5160 mAh oraz opcję szybkiego ładowania 33 W, w praktyce jednak może okazać się, że czas pracy jest poniżej oczekiwań wielu użytkowników.

Dla wielu użytkowników ważną kwestią są aparaty fotograficzne – aplikacja aparatu jest w tym modelu bardzo prosta w obsłudze. Jak za tę cenę, smartphone X3 Pro wykona dobre zdjęcia, jeśli panują przyzwoite warunki oświetleniowe – można je spokojnie wrzucić na Instagrama. Poco X3 Pro rejestruje też filmy – w HD, FullHD i 4K. Posiada też stabilizację obrazu, a wideo rejestrowane w dzień są całkiem niezłe.