Iphone XS Max

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Telefon Apple Iphone XS Max

iPhone XS, XS Max i XR oficjalnie zadebiutowały w Polsce we wrześniu 2018 roku jako wyczekiwane nowości od Apple’a na całym świecie. Zastąpiły one iPhone X już po 10 miesiącach od jego premiery. Cała seria to smartfony flagowe, mocne propozycje, które szybko namieszały na rynku i stały się poważną konkurencją dla innych modeli. 

Smartphone iPhone XS Max – mocna specyfikacja 

iPhone XS Max został wyposażony m.in. w wydajny 6-rdzeniowy procesor Apple A12 Bionic, aparaty o dużych możliwościach, wspaniały 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 2688 x 1242 (456 ppi), poprawione Face ID. Wyświetlacz to Super AMOLED o proporcjach 19,5:9 z zaokrąglonymi rogami oraz wcięciem w górnej części. Panele w tym modelu dodatkowo wspierają technologię wysokiej rozpiętości tonalnej HDR. Zaletą jest też Neural Engine, czyli układ graficzny Apple'a odpowiedzialny za zadania związane ze sztuczną inteligencją.

Aparaty w iPhone XS Max

Na uwagę zasługuje też udoskonalony podwójny aparat – Apple iPhone XS Max posiada 12-megapikselowy aparat główny z przysłoną f/1,8, optyczną stabilizacją obrazu i pikselami o wielkości 1,4 mikrometra; 12-megapikselowy aparat dodatkowy z przysłoną f/2,4, optyczną stabilizacją obrazu i teleobiektywem oraz 7-megapikselowy aparat przedni z przysłoną f/2,2. Lepiej od poprzednika radzi sobie też z wykonywaniem zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. 

iPhone XS Max wyróżnia też funkcja Smart HDR – może wykonać kilka zdjęć jednocześnie, o różnym poziomie ekspozycji. Neural Engine wybiera najlepszej jakości fotografie, łączy je i zapewnia najwyższej jakości zdjęcia finalne. Poza tym aparat w tym modelu jest wspierany przez sztuczną inteligencję, dzięki której potrafi wykrywać sceny i obiekty na zdjęciach, a także poprawiać ich jakość.

Design Apple iPhone XS Max

Dzięki niewielkim ramkom, Max jest nieco krótszy i węższy od iPhone'a 8 Plus, swojego poprzednika, co docenią miłośnicy estetyki. Rama jest wykonana ze stali nierdzewnej, a tył ze wzmacnianego szkła, czyli z tych samych materiałów, co wspomniany wcześniejszy model z oferty amerykańskiego producenta. iPhone XS Max dostępny jest w trzech kolorach – szarym, białym oraz złotym. Prezentowany telefon jest wodo- i pyłoszczelny (poziom zabezpieczeń IP68).