Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Kawasaki Hulajnoga KX-FS KID 5.5

699,00 zł
Brutto

568.29 zł
Netto
Waga
11,5 kg
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Maksymalna prędkość
12 km/h
Maksymalne obciążenie
70 kg
Maksymalny kąt nachylenia terenu
10°
Ilość
Średnia dostępność
Wysyłka do 3dni

Hulajnoga Kawasaki KX-FS KID

Hulajnoga elektryczna Kawasaki to doskonały środek transportu dla dzieci i młodzieży, mogący zastąpić rower lub rolki. Wbudowany napęd umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie po mieście, np. do szkoły lub domu, a zaledwie 11,5 kg wagi pozwala na łatwe przenoszenie KX-FS KID. Charakterystyczny dla firmy Kawasaki sportowy design sprawia, że ta elektryczna hulajnoga będzie wyróżniać się w tłumie.


Silnik o mocy 120 W

Hulajnoga wyposażona jest w 120-watowy silnik, umożliwiający jazdę z szybkością nawet 12 km/h oraz pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 10°. Akumulator, który umieszczono w Kawaski KX-FS KID, posiada pojemność 4500 mAh, dzięki czemu możliwe jest przejechanie nawet 10km na jednym ładowaniu.


Komfort i bezpieczeństwo z Kawasaki KX-FS KID

Ten wygodny środek transportu od Kawasaki wykonano z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących długą żywotność sprzętu oraz bezpieczeństwo użytkowników. Antypoślizgowy podest Kawaski KX-FS KID umożliwia zachowanie stabilnej pozycji ciała podczas jazdy. Hulajnoga nadaje się dla użytkowników powyżej ósmego roku życia, których waga nie przekracza 70 kg.

Kawasaki
5905279820692
Średnia dostępność

Opis

Waga
11,5 kg
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Maksymalna prędkość
12 km/h
Maksymalne obciążenie
70 kg
Maksymalny kąt nachylenia terenu
10°
Silnik
120W
Zasilanie
Bateria 4500 mAh