Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad 10W black

59,00 zł
Brutto

47.97 zł
Netto

Ilość
Brak towaru
Oczekiwanie na dostawę

Opis Xiaomi Mi Wireless Charging Pad Global Black


Naładuj smartfona z obsługą Qi bez kabli plączących się po biurku, dzięki bezprzewodowemu padowi ładującemu Xiaomi. Elegancko zaokrąglona obudowa pasuje do każdego nowoczesnego domu i biura. Bezprzewodowa ładowarka Qi Xiaomii WPC01ZM została zaprojektowana do szybkiego i bezpiecznego ładowania telefonów Xiaomi i iPhone z mocą wyjściową 7.5W oraz smartfonów z Androidem z mocą 10W.
Najważniejsze cechy
Zaprojektowana do szybkiego, bezprzewodowego i bezpiecznego ładowania smartfonu
Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi Mi o maksymalnej mocy 10W
Ładuej telefony w cienkim etui ochronnym, dzięki zasięgowi transmisji do 4mm
Fantastyczną cechą bezprzewodowej ładowarki Xiaomi Mi jest możliwość ładowania telefonu bez zdejmowania ochronnego etui, a to dzięki zasięgowi do 4mm. Bezprzewodowy pad ładujący Qi Xiaomi WPC01ZM wyposażono w FOD (detekcja ciał obcych) oraz liczne systemy zabezpieczeń, gwarantujące całkowicie bezpieczne ładowanie.

Specyfikacja:
Port wejścia: USB-C
Zasilanie: DC 5V/2A, 9V/1.6A
Moc wyjściowa: 5W/7.5W/10W
Odległośc ładowania: do 4mm