Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad 10W black

59,00 zł
Brutto

47.97 zł
Netto
Ilość
Mała dostępność
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis Xiaomi Mi Wireless Charging Pad Global Black


Naładuj smartfona z obsługą Qi bez kabli plączących się po biurku, dzięki bezprzewodowemu padowi ładującemu Xiaomi. Elegancko zaokrąglona obudowa pasuje do każdego nowoczesnego domu i biura. Bezprzewodowa ładowarka Qi Xiaomii WPC01ZM została zaprojektowana do szybkiego i bezpiecznego ładowania telefonów Xiaomi i iPhone z mocą wyjściową 7.5W oraz smartfonów z Androidem z mocą 10W.
Najważniejsze cechy
Zaprojektowana do szybkiego, bezprzewodowego i bezpiecznego ładowania smartfonu
Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi Mi o maksymalnej mocy 10W
Ładuej telefony w cienkim etui ochronnym, dzięki zasięgowi transmisji do 4mm
Fantastyczną cechą bezprzewodowej ładowarki Xiaomi Mi jest możliwość ładowania telefonu bez zdejmowania ochronnego etui, a to dzięki zasięgowi do 4mm. Bezprzewodowy pad ładujący Qi Xiaomi WPC01ZM wyposażono w FOD (detekcja ciał obcych) oraz liczne systemy zabezpieczeń, gwarantujące całkowicie bezpieczne ładowanie.

Specyfikacja:
Port wejścia: USB-C
Zasilanie: DC 5V/2A, 9V/1.6A
Moc wyjściowa: 5W/7.5W/10W
Odległośc ładowania: do 4mm

XI-A-00001
Mała dostępność