Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

XIAOMI MI 8 6/64GB White

1 079,00 zł
Brutto

877.24 zł
Netto

Flagowy model Mi 8 napędza ultrawydajny procesor Snapdragon 845, wspomagany aż 6 GB pamięci RAM. Selfie i zdjęcia z podwójnego aparatu tylnego, niesamowicie prezentują się na bezramkowym 6.21” ekranie Super AMOLED, a dwupasmowy GPS pozwala na jeszcze dokładniejsze wykorzystanie funkcji nawigacji.

Procesor
Qualcomm Snapdragon 845 (4 rdzenie, 2.8 GHz, Kryo + 4 rdzenie, 1.7 GHz, Kryo)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
64 GB
Układ graficzny
Adreno 630
Przekątna ekranu
6,2"
Ilość
Mała dostępność
Ostatnie sztuki w magazynie

Xiaomi Mi 8 64 GB Biały

Flagowy Xiaomi Mi 8 64 GB biały urzeka ekstrawaganckim designem. Swą smukłą, ultralekką konstrukcją, stworzoną z metalu i profilowanego szkła, dzięki któremu smartfon połyskuje w świetle. Front wypełnia przestronny wyświetlacz Super AMOLED 6,2” Full HD+, a tuż nad nim, w specjalnym wycięciu mieści się kamera selfie 20 Mpix. Z tyłu znajdziesz z kolei podwójny aparat wypełniony po brzegi funkcjami fotograficznymi. Mi 8 biały jest przy tym ultraszybki, responsywny i bezpieczny.

Stylowe krągłości

Nowoczesny design Mi 8 stanowi idealne połączenie piękna i funkcjonalności. Przedni i tylny panel jego wyjątkowo cienkiej i lekkiej obudowy wykonane zostały z bardzo wytrzymałego szkła i połączone elegancką, aluminiową (seria 7000) ramką. Zaokrąglone narożniki oraz wyprofilowane brzegi telefonu nie tylko doskonale się prezentują, ale także sprawiają, że świetnie leży w dłoni.

6.21” wyświetlacz AMOLED

Przekątna wyświetlacza AMOLED wynosi aż 6.21 cala, co oznacza, że stanowi on 86.68% powierzchni przedniego panelu urządzenia. Dla porównania tradycyjny smartphone o gabarytach zbliżonych do Mi 8 mógłby pochwalić się jedynie 5,5 calowym ekranem. Oczywiście wielkość to nie jedyna zaleta wyświetlacza - dzięki wysokiej rozdzielczości, szerokiej palecie barw i bardzo wysokiemu kontrastowi jest w stanie zapewnić doskonały obraz zarówno w trakcie oglądania filmów, czy grania w najnowszeprodukcje, jak i podczas pracy z tekstem lub przeglądania stron internetowych.

Dwuzakresowy moduł GPS

Oprócz używanego standardowo w telefonach pasma L1, Mi 8 do określenia lokalizacji korzysta również z pasma L5 znajdującego zastosowanie głównie w przemyśle lotniczym. Dzięki temu jest w stanie wyjątkowo precyzyjnie wyznaczyć Twoje położenie. Przewaga dwuzakresowego modułu GPS nad tradycyjnym rozwiązaniem jest najbardziej widoczna na terenach zabudowanych.

7 rodzajów oświetlenia studyjnego

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji możesz nałożyć na portrety filtr imitujący oświetlenie studyjne np. symulujący promienie słońca padające zza liści drzew, delikatne światło letniego poranku, czy obraz w stylu starych filmów.

Przedni aparat 20 MP

Technologia analizy obrazu w połączeniu z dużymi pikselami (1.8 μm) zapewniają wyraźne i jasne selfie. Dzięki udoskonalonej funkcji 3D Beautify do wykrycia postaci i zmniejszenia ostrości tła za nią wystarczy pojedynczy aparat wspierany sztuczną inteligencją. Teraz każde Twoje zdjęcie będzie wyglądało jakby zostało zrobione w profesjonalnym studio.

Qualcomm® Snapdragon™ 845

Procesor Snapdragon 845 jest kolejnym krokiem firmy Qualcomm w kierunku zapewnienia maksymalnej wydajności. Bez względu na o, czy akurat korzystasz z kilku uruchomionych jednocześnie aplikacji, czy toczysz bitwę z wymagającym przeciwnikiem w grze, zawsze możesz mieć pewność, że nic Cię nie spowolni.

XI-H-00054
Mała dostępność

Opis

Procesor
Qualcomm Snapdragon 845 (4 rdzenie, 2.8 GHz, Kryo + 4 rdzenie, 1.7 GHz, Kryo)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
64 GB
Układ graficzny
Adreno 630
Przekątna ekranu
6,2"
Typ ekranu
Dotykowy, Super AMOLED
Rozdzielczość ekranu
2248 x 1080
System nawigacji satelitarnej
GPS A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
Łączność
4G (LTE) Wi-Fi Bluetooth NFC
Złącza
USB Typu-C - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt.
Bateria
Litowo-jonowa 3400 mAh
System operacyjny
Android 8.1 Oreo
Rozdzielczość aparatu
12.0 Mpix - tył (podwójny) 20.0 Mpix - przód
Rozdzielczość nagrywania wideo
4K
Wymiary
7,6 mm x 74,8 mm x 154,9 mm
Waga
175g
Kolor
Biały
Dodatkowe informacje
Szkło Corning Gorilla Glass Obudowa wykonana ze szkła i aluminium Akcelerometr Żyroskop Magnetometr Czujnik światła Czujnik zbliżenia Czujnik Halla Czytnik linii papilarnych Skaner twarzy Funkcja szybkiego ładowania Quick Charge
Pochodzenie
Dystrybucja europejska
Gwarancja
24 miesiące