Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Wersje kolorystyczne

Xiaomi Mi 9 6/128 GB Piano Black

1 787,00 zł
Brutto

1 452.85 zł
Netto
Procesor
Qualcomm Snapdragon 855 (1x 2.84 GHz, Kryo + 3x 2.42 GHz, Kryo + 4x 1.80 GHz, Kyro)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Przekątna ekranu
6,39"
Rozdzielczość ekranu
2340 x 1080
Ilość
Mała dostępność
Ostatnie sztuki w magazynie

Xiaomi Mi 9 128 GB czarny

Xiaomi Mi 9 128 GB czarny przełamuje schematy, stając się pierwszym flagowcem Xiaomi z potrójnym aparatem. Fotografuj jak profesjonalista, korzystając z obiektywu SONY IMX586, które rozdzielczość liczy aż 48 Mpix. Zaraz potem złap chwilę z innej perspektywy, korzystając z szerokokątnego obiektywu 16 Mpix albo teleobiektywu 12 Mpix. Nad jakością kadrów Mi 9 czuwają zaawansowane funkcje AI, które dają o sobie znać w fotografii nocnej i w trybie portretowym.

Mocarne wnętrze

Jeśli sercem smartfona jest procesor Snapdragon 855, to wydajność musi być na najwyższym poziomie. Xiaomi Mi 9 czarny czerpie moc z flagowego CPU, wykonanego w litografii 7nm. Procesor wspomagają inteligentne funkcje, dzięki czemu bezbłędnie obsługuje wymagające procesy, genialnie radzi sobie z grami 3D, perfekcyjnie wykorzystuje zasoby baterii 3300 mAh. Oto nowy poziom wydajności, dostępny w Twoim Xiaomi Mi 9 128 GB.

Uderzająco atrakcyjny

Jednolita sylwetka Mi 9 zachwyca połyskliwymi krzywiznami. Trójwymiarowe tafle szkła łączą się niezauważalnie, tworząc arcydzieło projektowe. Na froncie powita Cię wyświetlacz Super AMOLED 6,39” o panoramicznych proporcjach 19,5:9 i rozdzielczości Full HD+. W szklanej tafli zatopiony jest także czytnik linii papilarnych, który błyskawicznie odblokuje Twój smartfon.

Xiaomi Mi 9 i szybkie ładownie

Mając Xiaomi Mi 9 128 GB czarny możesz odłożyć kable do szafki. Smartfon korzysta z technologii szybkiego ładowania bezprzewodowego 20 W, certyfikowanej przez TÜV Rheinland®. Naładowana do pełna bateria pozwala dzielić się energią z innymi, dzięki funkcji OTG.

XI-H-00018
Mała dostępność

Opis

Procesor
Qualcomm Snapdragon 855 (1x 2.84 GHz, Kryo + 3x 2.42 GHz, Kryo + 4x 1.80 GHz, Kyro)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Przekątna ekranu
6,39"
Rozdzielczość ekranu
2340 x 1080
System nawigacji satelitarnej
GPS A-GPS, GLONASS Beidou Galileo
Łączność
4G (LTE) Wi-Fi Bluetooth NFC
Bateria
Litowo-polimerowa 3300 mAh
System operacyjny
Android 9.0 Pie
Rozdzielczość aparatu
12.0 + 48.0 + 16.0 Mpix - tył 20.0 Mpix - przód
Rozdzielczość nagrywania wideo
4K (do 60 kl./s) FullHD 1080p (do 960 kl./s)
Wymiary
7,6 mm x 74,6 mm x 157,5 mm
Waga
171 g
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
Szkło Corning Gorilla Glass 5 - tylny panel Szkło Corning Gorilla Glass 6 - wyświetlacz Obudowa wykonana ze szkła i aluminium Funkcja ładowania bezprzewodowego Akcelerometr Żyroskop Magnetometr Czujnik światła Czujnik zbliżenia Czujnik Halla Czujnik podczerwieni Czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran Skaner twarzy Funkcja szybkiego ładowania Quick Charge USB OTG
Dual-SIM
Dual SIM LTE - Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE