Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Podbijamy Facebook’a!

Podbijamy Facebook’a!

 - 

W nowy rok 2019 wchodzimy z przytupem i chęcią rozwoju! Pragniemy, aby nasz sklep, smartphony oraz świetne gadżety docierały do większej ilości osób, które poszukują urządzeń i akcesoriów wysokiej jakości w odpowiednich cenach.

Media społecznościowe, a w tym Facebook to świetne miejsce do komunikowania się z Klientami. Na nasz fanpage będziemy wrzucać nie tylko nowości z naszej oferty, ale także ciekawe wpisy oraz przydatne informacje.

  

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do nas również na Facebooku!

https://www.facebook.com/GSM24pl/