Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy Watch Active 2 R820 Alu 44mm Black

  909,00 zł

  939,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • ZESTAW Samsung Galaxy A71 SM-A715F Black + Cover + Szkło

  1 639,00 zł

  1 659,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
HIT MAJA

HIT MAJA

 - Supermoc od Samsunga, czyli powerbank 10000 mAh!

Obecnie każdy z nas poświęca coraz więcej czasu na użytkowanie smartphonów. Ma na to wpływ wiele czynników, choćby dostęp do rewelacyjnych aplikacji, które ułatwiają nam codzienność. Przenosimy tam swoje “banki”, “trenerów do ćwiczeń”, robimy poprzez nie zakupy, kontaktujemy się z całym światem… Można by tak wymieniać i wymieniać. ;)

Przy tak dużej funkcjonalności, bateria wyładowuje się duuużo szybciej. Jest na to jednak rozwiązanie, i nie myślimy tu o ładowarce na kablu, a o świetnym powerbanku od Samsunga!

To powerbank 10000 mAh od Samsunga był HITEM MAJA! Wylądował na pierwszym miejscu.

Rozpoczyna się sezon pięknych, słonecznych dni, a co za tym idzie częste wyjazdy na wycieczki, gdzie z pewnością chciałbyś mieć zawsze naładowanego smartphona. A może siedzisz na uczelni na wykładzie, bądź jesteś na wyjeździe służbowym i potrzebujesz naładowanego telefonu, smartwatcha lub słuchawek?

Idealny będzie, elegancki powerbank od Samsunga, który waży zaledwie 220g, jest w wymiarach 141,8 mm x 71 mm x 14 mm i posiada baterię o pojemności 10 000 mAh. Jest uniwersalny dla wielu urządzeń.

Dodatkowo powerbank Samsung wyposażony został w obsługę funkcji Samsung AFC (15 W) i Quick Charge 2.0. Możesz załadować swoje urządzenie do pełna w 220 minut. Posiada on 2 wejścia:

 • USB typu-C
 • i USB.

Dzięki czemu w jednym czasie możesz ładować 2 urządzenia. Wystarczy za pomocą przycisku na powerbanku przełączyć tryb z szybkiego ładowania na jednoczesne ładowanie 2 podpiętych urządzeń.

Powerbank Samsung posiada zabezpieczenia: przed zbyt wysokim prądem (OCP) oraz przeciwprzepięciowe (OVP).

Na naszym sklepie dostępny jest w 2 kolorach:

W zestawie jest kabel USB - USB typu-C.