Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy Watch Active 2 R820 Alu 44mm Black

  909,00 zł

  939,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • ZESTAW Samsung Galaxy A71 SM-A715F Black + Cover + Szkło

  1 639,00 zł

  1 659,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
FAQ

FAQ

 - Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu!

Od niedawna możecie znaleźć na naszej stronie FAQ (z ang. Frequently Asked Questions), czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie! 

Znajdziecie tam informacje, które pomogą Wam dowiedzieć się jak działa nasz sklep, a także kwestie takie jak: “Czy produkty posiadają język polski?”, “Czy mogę ubezpieczyć zakupiony telefon?” czy “Ile jest czasu na odbiór osobisty zamówienia?”  i wiele innych.

FAQ umieszczone jest w lewym dolnym rogu strony gsm24.pl,  na szarym pasku. :) Znajdziesz je również pod tym linkiem: https://gsm24.pl/module/faq/faqpage 

kRENzysiwinqjlpIOv0usXsZzCbZZiHaa2YXiak7

.

.

Ciekawostką może być to, że pomysł na dodanie FAQ nie zrodził się w naszych głowach, a fanów firmowego profilu na Facebooku GSM24.pl

Dzięki aktywności konkursowiczów z naszych ostatnich akcji, dowiedzieliśmy się, jakie pytania nurtują Was najbardziej, lecz mimo wszystko wciąż dążymy do bycia coraz lepszymi! Dlatego zachęcamy Was, w razie jakichkolwiek pytań czy problemów, do kontaktu z nami na czacie, wiadomościach mailowych, telefonicznie bądź poprzez fanpage na Facebooku. Ty wybierasz formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza! ;)Każda sugestia od Was jest dla nas bardzo ważna, ponieważ dzięki temu możemy rozwijać się i jeszcze lepiej dbać o jakość obsługi. 

.

.

.

.