Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Huawei Watch GT 2 46MM Sport czarny

  679,00 zł

  689,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Xiaomi Redmi 9 4/64GB Carbon Grey

  630,00 zł

  650,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
Kolorowe etui!

Kolorowe etui!

 - To jest sposób na szarą jesień!

Z dnia na dzień staje się coraz chłodniej, a świat staje się mniej kolorowy i wesoły… Przyszła jesień, nie ma co temu przeczyć. ;) Jest jednak mały sposób, aby dodać do swojej codzienności trochę radosnego akcentu! 

.

.

W ofercie GSM24.pl pojawiło się baaardzo wiele kolorowych etui na telefon! Podejrzewamy, że każdy znajdzie coś dla siebie!  

Poniżej nakładki na Xiaomi Redmi Note 7 w wesołych, jesiennych odcieniach. Wykonanie etui jest w wysokiej jakości i z idealnymi wycięciami pod przyciski funkcyjne. Dodatkowo, co ważne, nakładka jest kompatybilna z ładowarkami bezprzewodowymi.  Które wybierasz?

.

bj4mH-V1jvlYoopbhkAvr85AYIRwgeA2IVXn2H9l

.

W zakładce PROMOCJE znaleźć można bardzo ciekawe etui, np.: typu wallet, w atrakcyjnych cenach. Często posiadają one kieszonkę na dokumenty! Na sklepie GSM24.pl takie etui występują też w różnych wersjach kolorystycznych.

.

aeM1yr3nrh5E3rwOVvIG_dSB_sX05SWJzHaIGYdU

.

W zakładce ETUI I OBUDOWY  zamieszczone są także nowoczesne covery z wbudowanymi diodami LED. Dzięki temu na klapce zobaczysz, która jest godzina i sprawdzisz różne powiadomienia. Czy to nie brzmi świetnie? ;)

.

G8iNokEUeOO2fokd3AtW1_pdOcj7drouTvmZ_K38

.

To które etui będzie Twoje? :)

.

.

.

.