Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

TOP 3 kobiece telefony

TOP 3 kobiece telefony

 - 

Kobietki, to nasz dzień! 8 marca obchodzimy coroczne święto każdej z nas. Warto pomyśleć o użytecznym prezencie, którym można się dłużej nacieszyć niż czekoladkami. :) Z tej okazji przedstawiamy zestawienie 3 najbardziej kobiecych telefonów od różnych marek.

Samsung Galaxy A40 SM-A405FN Coral

Zaczynamy od flagowej marki czyli Samsung, która wypuściła na rynek smartphone w przepięknym, koralowym odcieniu.

AnuHvqXlwQp8nLZTc8tOootUZfmTgeMvJZJ-zowx

Mega kobiecy telefon zapewne trafi w gusta miłośniczek szybkiego stylu życia - dzięki temu, że składa się z przekątnej 5,9" i zredukowanej ramki zapewnia komfort w użytkowaniu, a przy tym jest bardzo poręczny! Od teraz nie musisz się martwić, że w biegu do pracy czy podczas jazdy rowerem, telefon wypadnie z rąk lub nie zmieści się do Twojej ulubionej nerki. 

Po więcej informacji na temat tego modelu kliknij tutaj:

https://gsm24.pl/galaxy-a40/742-samsung-galaxy-a40-sm-a405fn-coral-.html

.

.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB NFC Flame Red

Coś dla kobiet z pazurem? Producenci Xiaomi nie zapomnieli o Was! Xiaomi Mi 9T Flame Red to telefon stworzony dla twardych kobiet! 

BMuHxKlKvx7woG0FbPPlgNvruRfazKv88M_KYqTO

Głęboki, bordowy kolor w połączeniu z czernią nadaje smartphon’owi wyrazistości i silnego  charakteru. Na pewno będzie się wyróżniał spośród innych! Jego największą zaletą jest bardzo pojemna bateria o pojemności aż 4000 mAh. To oznacza, że będziesz mogła używać telefonu jeszcze dłużej i wydajniej. A co jeśli bateria jest na wyczerpaniu? Producenci zadbali również o super szybką ładowarkę o mocy 18W, dzięki której telefon błyskawicznie powróci do żywych :) 

Szczegółowy opis produktu znajduje się tutaj:

https://gsm24.pl/mi-9t/1368-xiaomi-mi-9t-6128gb-nfc-flame-red-6941059624622.html

.

.

Huawei P30 PRO 8/256GB Breathing Crystal

Ostatnia propozycja pochodzi od marki Huawei, która wypuszczając na rynek model Breathing Crystal wizerunkowo zachowała minimalizm i elegancję w jednym. 

7vjWlzpJtIjUbRUbqQWLH7ikgebzyhk1iOvTWOwX

Posiada cienkie i zaokrąglone ramki, które w połączeniu z opływowym kształtem komponują się idealnie. Tył telefonu to przenikające się odcienie błękitu i fioletu, które tworzą trend ombre, utrzymujący się już od kilku sezonów. Jego najmocniejszą stroną jest poczwórny aparat Leica, dzięki któremu możesz otrzymać profesjonalne zdjęcia, ale również tworzyć artystyczne obrazy dzięki funkcji rozmycia i dzielenia tła. Dodatkowo  5-krotny zoom optyczny, 10-krotny zoom hybrydowy oraz 50-krotny zoom cyfrowy sprawią, że już zawsze będziesz mogła cieszyć się wysokiej klasy zbliżeniem. 

Więcej na temat Huawei Breathing Crystal przeczytasz tutaj:

https://gsm24.pl/p30-pro/1346-huawei-p30-pro-8256gb-breathing-crystal-6901443288045.html

.

.

.