Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Zmień swój telefon na wiosnę!

Zmień swój telefon na wiosnę!

 - 

Wiosna nieodłącznie wiąże się ze zmianami - czy to w garderobie, mieszkaniu, czy w nas samych. W końcu z nadejściem dłuższego dnia mamy więcej ochoty do działania, a produktywność wzrasta i chyba nikomu nie trzeba przypominać, że to właśnie telefon jest sprzętem, który ułatwia oraz poprawia dynamikę pracy. Może warto pomyśleć również o zmianie smartfona? Poniżej przedstawiamy Wam zestawienie 3 telefonów, które nie tylko są komfortowe w użyciu, ale mają świeży i wiosenny design!

Samsung Galaxy A40

Samsung Galaxy A40 to poręczny telefon o wbudowanej pamięci wewnętrznej 64 GB i pamięci RAM 4GB. Wyposażony został w technologię Super AMOLED, która zapewnia piękne, żywe kolory i odpowiedni kontrast. Producent tworząc Galaxy A40 myśląc o kompaktowości, pomyślał podwójnie: umieścił ekran o rozmiarze 5,9” oraz nowoczesny interfejs, dzięki któremu możesz podzielić swój ekran na dwa obszary pracy i gotowe - obsługa telefonu jedną ręką załatwiona! A kolor? To radosny błękit, na który wystarczy spojrzeć, żeby odczuć pierwsze, bezchmurne wycieczki. :)

Po więcej informacji na temat produktu sięgnij tutaj:
https://gsm24.pl/galaxy-a40/647-samsung-galaxy-a40-sm-a405fn-blue-8801643806675.html
cCQoLtkm-0UgEdWh4hGQW0swRatO6l_PuLCLszXo

 

 

Xiaomi Mi Note 10

“W marcu jak w garncu” mówi stare polskie przysłowie. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Mimo, że kalendarzowa i astronomiczna wiosna przychodzi właśnie tego miesiąca, to często wprawia nas w szaleństwo - raz słońce, a raz sypnie śniegiem. Na szczęście w chłodniejszych momentach możesz pocieszyć oko ekstremalnie zielonym Xiaomi Mi Note 10! p6DYoLTGp9exlbFWKeQhciN6obsygFw-e6lTgiDE
Jest nieco większy od wspomnianego Samsunga (6,47”), ale tym samym posiada bardziej rozbudowane parametry. Jego pamięć RAM to 6GB, z kolei wewnętrzna to aż 128 GB! Pomieści wiele zdjęć i innych wspomnień z wiosennych wypadów ze znajomymi. No i ten kolor - od razu poprawia humor :)

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów na temat tego modelu, wystarczy, że klikniesz w ten link:
https://gsm24.pl/mi-note-10/1243-xiaomi-mi-note-10-6128gb-zielony-6941059634317.html

 

Huawei P30 Lite

Ostatnia propozycja to dobrze znana na rynku marka Huawei. Jeżeli chodzi o szatę graficzną, to łączy ze sobą błękit i fiolet, które przenikają się bardzo opływowo. Jego wygląd przypadnie do gustu szalonym zwolennikom ciepła i pozytywnych wibracji! 

2ycHv275KYr61WJn305Qj7FGorCLxFKPch8XzxIz

Jego wyjątkowość to przede wszystkim turbo wydajna bateria, bo aż 3340 mAh pojemności. Oprócz tego producent wyposażył telefon w opcję szybkiego ładowania Quick Charge, która jeszcze bardziej przekłada się na wydajność produktu. A jeśli lubisz gry, to w czasie wolnym możesz odprężyć się dodatkowo dzięki technologii GPU TURBO 2.0, która przetwarza grafikę, tym samym wydłużając rozrywkę. 

Więcej na temat Huawei P30 Lite przeczytasz tutaj:

https://gsm24.pl/p30-lite/689-huawei-p30-lite-4128gb-niebieski-6901443285655.html

.

.

Wprowadź wiosnę do swojego życia na pełnej! 

.

.

.