Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128GB Nebula Purple

  1 429,00 zł

  1 469,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Huawei Watch GT 2 46MM Sport czarny

  679,00 zł

  689,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
DROGIE VS TANIE - słuchawki Samsung.

DROGIE VS TANIE - słuchawki Samsung.

 - 


Zaczniemy od droższej wersji - słuchawki Samsung Galaxy BUDS+, których cena wynosi 555 zł.
Trzeba przyznać, że to nie jest kwota, którą bezproblemowo Kowalski może władać. Jednak są osoby, dla których dobre brzmienie i wysoka jakość produktu ma ogromne znaczenie i wolą przykrócić wydatki po to, by uzbierać pożądaną pulę pieniędzy na produkt z wyższej półki cenowej. Co oferują nam słuchawki Galaxy BUDS+ ?

To przede wszystkim nowsza wersja modelu Galaxy Buds. Małe, douszne słuchawki z wymiennymi końcówkami, pasują do wszystkich urządzeń obsługujących system Android. Wyposażone zostały w system aktywnej redukcji szumu, który świetnie zdaje egzamin w autobusach czy ruchliwych drogach, ale nie tylko. Wykorzystanie 3 mikrofonów, najlepiej sprawdza się w sytuacji, gdy prowadzimy rozmowy telefoniczne. BUDS+ dają możliwość czystego dźwięku naszego rozmówcy, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki obsługują bezprzewodowy system ładowania, przy czym czas pracy i tak daje wiele możliwości - producenci zapewniają, że sprzęt może działać do 11 godzin.

A teraz coś dla osób, które dysponują mniejszym budżetem lub po prostu nie traktują zakupu słuchawek priorytetowo. Bezprzewodowe słuchawki firmy Devia to alternatywa dla Galaxy BUDS+.

Koszt tego modelu to 119 zł, a w tej cenie niejednokrotnie możemy znaleźć słuchawki ze złączem minijack. Podobnie jak Buds+ ładują się bezprzewodowo, za pomocą przenośnego case z wbudowaną baterią. Są kompatybilne zarówno z systemem Android jak i iOS, co buduje pozytywny wizerunek wśród konsumentów obu grup. Nie brakuje im wbudowanego mikrofonu, dzięki któremu można swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne, ale z pewnością nie jest to taka sama jakość jak w przypadku propozycji od Samsunga. Ponadto czas użytkowania JoyPods to 5 godzin przy pełnym naładowaniu.

Podsumowując, propozycja od Samsunga jest droższa, ale i producent oferuje więcej - dodatkowe gumki, wodoszczelność oraz silną pozycję marki na rynku. Z kolei dla tych, którzy przy wyborze słuchawek kierują się budżetem warto zastanowić się nad Joypods, które cenowo wypadają całkiem nieźle w stosunku do słuchawek z minijack’iem, które często padają ofiarom tajemniczego zaplątania.

Galaxy BUDS+ https://gsm24.pl/bezprzewodowe/1470-samsung-galaxy-buds-czerwone-8806090196454.html

Devia Joypods https://gsm24.pl/bezprzewodowe/1518-devia-sluchawki-bluetooth-tws-joypods-bt50-czarne-v2-6938595330049.html