Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Smartfon dla studenta

Smartfon dla studenta

 - 

Zaczniemy od najniższej półki cenowej, choć chcemy zaznaczyć, że wszystkie modele będą powyżej 2000 złotych, ze względu na wysoką jakość produktów. 

Realme X50 PRO jUzO7tJ-K-8X2Fu1B-kGE3XtxNTCq6pK0qFBg_BaSmartfon oferuje  8 GB pamięci RAM oraz 128 GB wbudowanej. Poza tym przekątna ekranu to 6,44’ co świetnie sprawdza się w przypadku studenckich obowiązków. Duży ekran pozwala na wyraźnie odczytywanie notatek, a obecnie znaczna część wykładów odbywa się online i wówczas można skorzystać ze smartfona zamiast odpalać laptopa. Póki co jesień dopisuje więc nauka nie musi być nudna - wystarczy koc, słuchawki i … Realme :)
Druga propozycja jest już droższa, natomiast wciąż warta uwagi. Xiaomi Mi 10 - bo o nim mowa - to topowy flagowiec i genialna jakość wykonania. 
BgH44a0tRgzADkylGM-dkB236l60fn7F0KxlxRCs

Pamięć RAM tego modelu wynosi 8 GB, z kolei dwukrotnie więcej  niż oferuje Realme bo aż 256 GB. Poza tym cechuje go ośmiordzeniowy procesor Snapdragon, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Co więcej? Wiadomo, że dla studenckiego środowiska Internet, to nieodłączny element. Xiaomi Mi 10 został wyposażony w moduł 5G tak, aby każdy  student mógł surfować po elektronicznych zasobach z najwyższą prędkością. 

Gcw9xRBNmY08aK8_o9N95MdGlakRPTRQAdkFAKqQ

Ostatni smartfon to stały gracz - Samsung Galaxy Note 10. Oprócz tych samych parametrów pamięci, które oferuje Xiaomi Mi 10, Samsung został wyposażony w rysik, który wspomaga precyzyjność działania na smartfonie. Ponadto producent zadbał o taką specyfikację, która umożliwia tworzenie trudnych i skomplikowanych arkuszów kalkulacyjnych,  a także obsługuje wymagające aplikacje. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 9825 czyni smartfona praktycznie przenośnym komputerem.