Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Telefony na eSIM – jakie modele wybrać?

Telefony na eSIM – jakie modele wybrać?

 - 

eSim – co to jest?

eSIM to wirtualna karta SIM, którą otrzymuje się drogą cyfrową. Nie trzeba wkładać do urządzenia karty z chipem, bo jest on już wbudowany w telefon. Pozostaje ją tylko aktywować na wybranym urządzeniu – smartfonie, tablecie czy smartwatchu. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością, a obsługujących je urządzeń jest coraz więcej. 

Najważniejsze zalety eSIM – wolność i bezpieczeństwo 

eSIM ma wiele zalet – przede wszystkim zapewni mobilność, elastyczność i bezpieczeństwo. Cyfrowa karta sprawdzi się na wyjeździe za granicę, a także na różnych urządzeniach. Co również ważne, nie można jej ukraść – taki telefon jest w rękach złodzieja bezużyteczny. Poza tym telefony z eSIM są bardziej pyło- i wodoszczelne. eSIM można wykorzystywać równolegle z kartą tradycyjną w jednym urządzeniu. W ofercie większości producentów są już dostępne telefony z eSIM – m.in. iPhone eSIM czy Samsung. Poznaj najciekawsze modele.

eSIM – jakie telefony wybrać?

Jakie telefony obsługują eSIM? Wartych uwagi urządzeń jest coraz więcej – producenci sprzętu chętnie podążają za innowacjami i szybko wykorzystują nowe rozwiązania technologiczne, m.in. wirtualne karty. Rośnie lista urządzeń obsługujących eSIM – Huawei, Samsung, Apple czy Xiaomi oferują wiele wartych zakupu modeli. 

iPhone eSIM 

Nowoczesna technologia szybko zrewolucjonizowała korzystanie z popularnych urządzeń marki Apple. iPhone 11 Pro posiada kartę nanoSIM oraz eSIM. Co więcej, jest powiązany z Apple Watchem – pozwala na odbieranie powiadomień, wiadomości i połączeń na zegarku, co sprawdza się na wycieczce czy podczas uprawiania sportu. 

eSIM Samsung

Smartfony z eSIM w ofercie koreańskiego producenta to flagowce z serii Galaxy S20 – jak S20, S20+ oraz S20 Ultra. Zastosowano w nich nie tylko najmocniejsze podzespoły (jak 8-rdzeniowy procesor, pojemna bateria, ekran AMOLED), ale także najnowsze technologie – jak m.in. eSIM. Można je też sparować z smartwatchem marki Samsung. 

Również inni producenci chętnie stosują w swoich modelach eSIM – Xiaomi, Huawei czy Motorola. Lista urządzeń obsługujących wirtualną kartę cały czas się wydłuża – w naszej ofercie znajdziecie wiele popularnych modeli w atrakcyjnych cenach.