R860

Smartwatch Samsung R860

Lekki, stylowy i elegancki smartwatch Galaxy Watch 4 z kopertą 40 mm (Samsung R860) jest dostępny w kilku kolorach – m.in. białym lub różowo-złotym. Zachwyca, jak i pozostałe modele z tej serii, designem, ale również przekonuje parametrami. Samsung R860 to jeden z najbardziej zaawansowanych i najlepiej zintegrowanych z telefonem smartwatchy, który podbija serca pań… i panów, gdyż to model unisex.

Zegarek Samsung R860 został świetnie wyposażony, ma też atrakcyjny design, jest lekki i wygodny, pozwala na wymianę paska, posiada wbudowany głośnik i mikrofon. Jest też wodoszczelny (do 50 m), więc możesz się w nim kąpać. Wear OS daje możliwość personalizacji i instalacji przydatnych dodatków, co pozwoli jeszcze poszerzyć zakres jego możliwości. 

Zegarek Samsung R860 – funkcje sportowe i nie tylko

Smartwatch Samsung R860 został wyposażony w liczne funkcje dodatkowe, dzięki którym będzie najlepszym kompanem przez całą dobę – nie musisz go w ogóle zdejmować, także na noc. W ciągu dnia będzie monitorował aktywność i parametry zdrowotne, a w nocy sprawdzi długość i jakość snu. 

W razie potrzeby spełni też rolę karty płatniczej, smartfona albo nawigacji – zapłacisz nim za zakupy dzięki opcji NFC, otrzymasz powiadomienia o połączeniach oraz wiadomościach, a także skorzystasz z GPS. Oferuje wiele usług zarówno dla osób uprawiających sport i dbających o zdrowie oraz samopoczucie. Wydajna bateria pozwala z niego korzystać niemal bez przerwy – to najlepsze wsparcie podczas codziennej pracy.