Wysyłka

Czas realizacji zamówienia składa się na czas przygotowania paczki do wysyłki oraz czas dostarczenia produktu do Państwa rąk. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby termin wysyłki zamówionych towarów był możliwie najkrótszy. W 99% zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. 

Przygotowanie produktu do wysyłki oraz jego dostawa odbywają się wyłącznie w dni robocze.

 

Koszty dostawy

Zamówienia o wartości powyżej 100,00 zł, które opłacone zostały z góry wysyłane są całkowicie bezpłatnie. W pozostałych przypadkach obowiązuje poniższy cennik:

a.     przesyłka kurierska pobranie – 7,00 zł

Zamówienia o wartości poniżej 100,00 zł:

a.     przesyłka kurierska przedpłata – 7,00 zł

b.     przesyłka kurierska pobranie – 9,00 zł

c.      przesyłka do Paczkomatu InPost – 7,00 zł

 

Formy dostawy

Dostawa do Paczkomatu InPost

Dostawa za pośrednictwem paczkomatu dotyczy wyłącznie przesyłek przedpłaconych. Przesyłkę należy odebrać z Paczkomatu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania informacji o umieszczeniu jej w paczkomacie. Po tym terminie paczka zostaje przekazana do działu doręczającego, gdzie istnieje możliwość jej odbioru w ciągu kolejnych 3 dni.

 

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD

Dostawa kurierem dotyczy przesyłek przedpłaconych i wysyłek za pobraniem. Maksymalna kwota pobrania u kuriera wynosi 15 000,00 zł.

 

Dostawa za pośrednictwem przesyłki miejskiej QMEGA

Dostawa przesyłką miejską dotyczy przesyłek przedpłaconych i wysyłek za pobraniem. Przesyłki dostarczane są tego samego dnia na terenie m.st. Warszawy do godziny 18:00, pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 12:00.

 

 

Odbiór osobisty w Punkcie Odbioru Osobistego

Odbiór osobisty jest bezpłatny dla wszystkich zamówień i możliwy jest po otrzymaniu potwierdzenia mailowego. Towar można odebrać w ciągu 2 dni roboczych momentu otrzymania potwierdzenia(wyjątkami są umówione telefonicznie , mailowo daty odbioru) . Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do anulowania nieodebranego i nieopłaconego w tym terminie zamówienia.

 

Punkt Odbioru Osobistego znajduje się pod adresem:

Gsm24.pl

ul. Lirowa 27

02-387 Warszawa