Pamięci operacyjne RAM

Pamięć RAM | Kup w GSM24.pl

Pamięć RAM w komputerach stacjonarnych i laptopach służy do przechowywania danych użytkownika oraz przeprowadzania wszystkich operacji. Dzięki niej istnieje możliwość przeglądania wielu stron w przeglądarce, a także prowadzenia rozmów poprzez komunikatory. Im większą pamięć RAM posiada urządzenie, tym płynniej działa. W GSM24.pl oferujemy pamięci RAM marki Cruical w wersji 16 i 32 GB. Sprawdź pełną ofertę pamięci operacyjnych dostępnych w sklepie GSM24.pl.

Pamięć operacyjna do komputera — jak wybrać?

Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę wybierając nową pamięć RAM do swojego urządzenia.

  • Technologia DDR

Pamięć operacyjna RAM wykonana przy użyciu technologii DDR — np. DDR4, pozwala na szybszy przesył danych. Zawierają ją wszystkie pamięci RAM dostępne w naszym sklepie internetowym. Przed zakupem upewnij się, że płyta główna w Twoim komputerze jest w stanie ją obsłużyć.

  • Częstotliwość

Częstotliwość pracy pamięci operacyjnej określana jest w MHz i w przypadku oferowanych pamięci operacyjnych wynosi ona 3200 MHz. Im wyższą wartość MHz posiada wybrana przez Ciebie pamięć RAM operacyjna, tym szybciej i efektywniej będziesz w stanie pracować przy pomocy swojego urządzenia.

  • Napięcie

Jednym z kluczowych parametrów jest także napięcie zasilania określane w jednostce V. Może wynosić ono przykładowo 1.2 V.

O czym warto pamiętać przed zakupem pamięci operacyjnej — pamięć RAM użyta w komputerze stacjonarnym nie może zostać zastosowania w laptopie. Kupując ją dla siebie, warto skorzystać z pomocy specjalisty i odpowiednio dobrać produkt najlepszy dla posiadanego przez Ciebie urządzenia, aby w późniejszym czasie uniknąć problemów z montażem.

Kup pamięci RAM w GSM24.pl | Dlaczego warto nam zaufać?

Każda dostępna pamięć RAM została wyselekcjonowana przez naszych specjalistów, dzięki czemu klienci zyskują najwyższej jakości produkt, zapewniający stabilną i bezpieczną pracę. Oferowane pamięci operacyjne są nowe i oryginalne, a także objęte dożywotnią gwarancją producenta. Jeżeli zdecydujesz się na zakup pamięci RAM o większej pamięci, wyślemy ją do Ciebie zupełnie za darmo. Wszystkie zamówienia, których kwota przekracza 300 zł, są darmowe! Dodatkowo istnieje możliwość zwrotu produktu aż do 14 dni po otrzymaniu przesyłki. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta — odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniej pamięci RAM.