Etui i obudowy na telefon

Etui na telefon | GSM24.pl

Oferujemy etui na telefon marek 3mk oraz Samsung. Przystosowane do różnych modeli telefonów. Zapewniają ochronę po upadku smartfona i chronią przed zadrapaniami oraz przypadkowymi otarciami tylnej części smartfona. Dostępne zarówno w wersji transparentnej, jak i w kilku wariantach kolorystycznych. Wykorzystując obudowę nie tylko chronisz swoje urządzenie - możesz niskim kosztem zupełnie odświeżyć jego wygląd. Sprawdź pełną ofertę etui na telefon GSM24.pl.

Obudowy na telefon | Jakie wybrać?

Wytrzymałe etui zapewniają ochronę przed upadkiem z nawet 125 cm wysokości. W przypadku etui 3mk próby wytrzymałości wykonano w aż 26 powtórzeniach - każde z nich zakończyło się sukcesem i telefon nie doznał najmniejszych uszkodzeń.

Obudowa na telefon nie przeszkadza w ładowaniu indukcyjnym. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii swój telefon możesz naładować bez konieczności ściągania etui. Oferowane modele etui doskonale przylegają do telefonów, a tym samym stwarzają barierę, przez którą nie przedostaną się najmniejsze drobinki piasku lub kurzu. Dodatkowo obudowa na smartfona chroni także przyciski znajdujące się po jego bokach. Zabezpieczone zostały również gniazda telefonu.

Wybieraj etui wykonane z bezpiecznych i przyjaznych środowisku materiałów. Oferowane przez GSM24 etui na smartfon 3mk wyróżniają się atestem Państwowego Zakładu Higieny, który zapewnia produkcję bez substancji szkodliwych dla zdrowia. Z kolei certyfikacja RoHS przyznana przez niezależnie laboratorium świadczy o produkcji zgodnej z europejskimi dyrektywami, która dotyczy metali ciężkich i niebezpiecznych substancji — ołowiu, rtęci czy kadmu.

Etui na telefony z ochroną obiektywu

3mk przygotowało obudowę na smartfony, która posiada podwyższone krawędzie wokół obiektywów. Są one barierą pomiędzy aparatem a powierzchnią, na którą kładziemy telefon. Odkładając smartfon na chropowatą powierzchnię, nie musimy obawiać się o jego zarysowanie.  

Obudowy wykonane posiadają dwa rodzaje wykończenia: standardowe z delikatnym połyskiem oraz matowe. Dlaczego warto zdecydować się na wersję matową? Jest ona odporna na ślady odcisków palców, przebarwienia i zarysowania.

Modelem obudowy zapewniającym największy stopień ochrony jest etui Defender. Stworzona z twardszego materiału, posiada wycięcia na przyciski, gniazdo ładowania i aparat.

Kup etui na telefon w GSM24.pl

Złóż zamówienie na kwotę powyżej 300 zł, a wyślemy je zupełnie za darmo. Istnieje możliwość jego darmowego zwrotu do 14 dni po otrzymaniu przesyłki. Skontaktuj się z zespołem GSM24, aby dowiedzieć się więcej o przygotowanych przez nas produktach - obudowach na telefon, smartfonach, szkłach i innych praktycznych akcesoriach.