Smartwatche Samsung

Smartwatch Samsung

Samsung to jeden z liderów w branży urządzeń elektronicznych – słynie m.in. jako producent smartfonów oraz inteligentnych zegarków, których każda seria zaskakuje i wyznacza nowe trendy. W 2021 roku firma zaprezentowała swój najnowszy smartwatch – Galaxy Watch 4. Tym razem Samsung zdecydował się na bardziej klasyczny, smukły i elegancki design – zresztą wzornictwo można zmienić, dowolnie personalizując swój zegarek w zależności od upodobań czy okazji.

Jaki smartwatch damski Samsung lub męski polecamy?

  • Samsung Galaxy Watch 4


Gdy Samsung ogłosił, że razem z Google będzie rozwijał system Wear (dawniej: Wear OS), wielu fanów czekało bardzo niecierpliwie na premiery najnowszych smartwatchy firmy. Oto one – sportowy Samsung Galaxy Watch 4 i elegancki Samsung Galaxy Watch 4 Classic.

  • Smartwatch Samsung – Tizen i Wear


Pierwsze zegarki Samsung pracowały na systemie Tizen, ale nowy model będzie korzystał z systemu Android. Koreański producent razem z Google opracował system Wear, jedna platformę. Galaxy Watch posiada też dodatkowe funkcje wellness i fitness dostarczone przez Fitbit, który jest częścią Google.
Zobacz dostępne modele i wybierz zegarek Samsung idealny dla siebie.

Samsung smartwatch damski i męski – porównanie modeli dostępnych w GSM24.pl

Przed zakupem nowego smartwatcha, przyjrzyj się bliżej właściwościom bestsellerowych modeli oferowanych przez GSM24.pl. Smartwatch Samsung R860 to lekkie urządzenie z elegancką aluminiową kopertą. Tarcza została umieszczona w elastycznej, sportowej opasce, która sprawdzi się w trakcie treningów. W porównaniu ze swoimi następcami – np. modelami Samsung Smartwatch R890 i R895, zegarek R860 jest mniejszy. Wielkość tarczy wynosi 1,2", podczas gdy kolejne z prezentowanych na rynku modeli osiągnęło wielkość ponad 1,4". Mimo tej niewielkiej różnicy, ze smartwatcha starszej generacji korzysta się równie wygodnie. W nowszych zegarkach umieszczono podobne parametry – pamięć RAM 1,5 GB i pamięć wbudowaną 16 GB.

Smartwatch Samsung damski i męski | Pomoc w utrzymaniu zdrowego trybu życia

Jednym z powodów, dla którego tak szerokie grono klientów decyduje się na smartwatch Samsung, jest wygoda i ułatwienie korzystania ze smartfonu. Dzięki połączeniu smartwatcha z telefonem wszystkie powiadomienia odczytamy z poziomu swojego wielofunkcyjnego zegarka. Telefon może spokojnie pozostać w kieszeni bądź torebce — zegarek wystarczy, by odczytać wiadomości, sprawdzić pogodę, przejrzeć wiadomości i wiele więcej.

Pulsometr wbudowany w smartwatche Samsung, który kontroluje tętno oraz krew. Funkcja przydatna szczególnie osobom regularnie uprawiającym sport i chcącym w skuteczny sposób zadbać o swój organizm. Wykorzystując smartwatch Samsung męski lub damski, uzyskamy pełne statystyki dotyczące spalanych kalorii i pracy płuc podczas wysiłku fizycznego. Dla użytkowników chcących mierzyć swoje postępy w pracy nad swoją kondycją smartwatch damski Samsung dostarczy informacji o ich tempie, prędkości, a w przypadku biegu o pokonanym dystansie. Gadżet niezbędny dla każdego sportowca!

Sprawdź ofertę GSM24.pl i wybierz zegarek smartwatch damski Samsung lub wersję męską. Każdy z produktów objęty jest gwarancją. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta — zadzwoń na numer telefonu 662-502-502.

Poznaj modele zegarków marki Samsung:

Samsung Watch 6 LTE

Zastanów się nad zakupem zegarka z LTE dzięki któremu w łatwy sposób połączysz kartę eSMI. Zegarek został stworzony z myślą o sportowcach, automatycznie wykrywa 7 aktywności, a w dodatku możesz skonfigurować aż 90 różnych innych opcji.

Samsung Watch 5 PRO

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to inteligentny zegarek firmy Samsung, który został zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych i lubiących mieć pod kontrolą swoje zdrowie oraz kondycję. Sprawdź koniecznie!