Samsung

Smartwatch Samsung

Samsung to jeden z liderów w branży urządzeń elektronicznych – słynie m.in. jako producent smartfonów oraz inteligentnych zegarków, których każda seria zaskakuje i wyznacza nowe trendy. W 2021 roku firma zaprezentowała swój najnowszy smartwatch – Galaxy Watch 4. Tym razem Samsung zdecydował się na bardziej klasyczny, smukły i elegancki design – zresztą wzornictwo można zmienić, dowolnie personalizując swój zegarek w zależności od upodobań czy okazji. 

Samsung Galaxy Watch 2 i Samsung Galaxy Watch 3

W tej kategorii dostępne są różne smartwatche Samsunga – wcześniejsze edycje, w tym Galaxy Watch 3 z 2018 roku oraz najnowszy Galaxy Watch 4. Różnią się one wyglądem, specyfikacją, możliwościami oraz oczywiście ceną, dlatego każdy musi wybrać model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i budżetu. Galaxy Watch 3 sprzedawany jest w 45 mm lub 41 mm kopercie – oba w dwóch wykończeniach stali nierdzewnej.

Galaxy Watch Active 2 to mniejsze modele – 42 mm lub 20 mm, do tego oferowane w szerszej ofercie kolorystycznej i wykończeniowej. Stalowe i aluminiowe koperty dostępne są w odcieniach srebra, złota lub kolorze czarnym. Gaalxy Watch Active 2 ma też wersje specjalne – Under Armour Edition i  Golf Edition. 

Samsung Galaxy Watch 4

Gdy Samsung ogłosił, że razem z Google będzie rozwijał system Wear (dawniej: Wear OS), wielu fanów czekało bardzo niecierpliwie na premiery najnowszych smartwatchy firmy. Oto one – sportowy Samsung Galaxy Watch 4 i elegancki Samsung Galaxy Watch 4 Classic. 

Smartwatch Samsung – Tizen i Wear 

Pierwsze zegarki Samsung pracowały na systemie Tizen, ale nowy model będzie korzystał z systemu Android. Koreański producent razem z Google opracował system Wear, jedna platformę. Galaxy Watch posiada też dodatkowe funkcje wellness i fitness dostarczone przez Fitbit, który jest częścią Google. 

Zobacz dostępne modele i wybierz zegarek Samsung idealny dla siebie.