Smartwatch z kartą SIM – jaki model wybrać?

Smartwatch z wejściem na kartę SIM – dla kogo?

Taki zegarek będzie zdecydowanie bardziej praktyczny. Posiadania miejsca na kartę SIM to zwykle dużo większa funkcjonalność modelu. Dla kogo zostały stworzone smartwatche z kartą SIM?

- to świetny wybór dla osób aktywnych i turystów. Wymiary nowoczesnych smartfonów są coraz większe, a podczas uprawiania aktywności są zwyczajnie niewygodne. Smartwatch rozwiązuje ten problem, zapewnia wygodę, a także pozwala m.in. odebrać połączenie czy zmierzyć dystans podczas biegania;

- poza tym smartwatch na kartę SIM może sprostać potrzebom osób starszych. Często okazuje się, że jest im łatwiej opanować nowoczesny zegarek niż poznać od podstaw obsługę zupełnie nowego urządzenia – jak tablet czy smartfon; 

- popularny jest także smartwatch dla dziecka z kartą sim. To świetne rozwiązanie dla najmłodszych i alternatywa dla telefonu. Pozwala być w kontakcie z dzieckiem, ale nie uzależnia tak jak pełen różnych aplikacji i gier smartfon.

Polecane smartwatche na kartę SIM 

Wybraliśmy kilka godnych polecenia modeli zarówno dla osób aktywnych, jak i dla dzieci. Oto nasze propozycje. 

Samsung Galaxy Watch Active 2 – wersja LTE. Modele Samsunga od lat cieszą się ogromną popularnością. Będzie to najlepszy wybór dla osób, które uprawiają sport i korzystają z różnych funkcji dla aktywnych. Możesz w nim pobiegać, popływać, wybrać się na siłownię. Zwróć uwagę, by była to wersja z LTE, która obsługuje kartę eSIM – zapewni komfort użytkowania, zaawansowane opcje i brak konieczności noszenia przy sobie telefonu.

Huawei Watch 3 Sport. Uwagę zwraca ekran 1,43 cala pokryty szkłem 2,5 D, świetnie wykonana obudowa ze stali nierdzewnej, wysoka rozdzielczość 466 x 466 px. Huawei Watch Sport 3 może pracować na jednym cyklu ładowania aż 14 dni. Jeśli szukasz stylowego smartwatcha na kartą eSIM, będzie dobrym wyborem.

Amazfit GTR eSIM. To dobry smartwatch dla dziecka z kartą SIM lub dla nastolatka. Nie jest drogi, dlatego będzie idealny na początek, a poza tym oferuje całkiem sporo funkcjonalności. Producentowi udało się rozbudować zegarek Amazfit GTR o moduł eSIM w zasadzie bez utraty funkcjonalności w stosunku do wersji podstawowej. To dość rozbudowany model, dlatego polecamy go raczej starszym dzieciom i nastolatkom, którzy lubią trenować. Smartwatch obsługuje 90 trybów treningu, posiada też czujniki tętna czy poziomu tlenu we krwi, a nawet NFC, Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0.

Podziel się tym wpisem

comments (0)

Aktualnie brak komentarzy