Słuchawki

Słuchawki Bluetooth | GSM24.pl

Oferujemy nauszne i douszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth pochodzące od producentów Samsung, Apple, Huawei oraz Realme w różnych wariantach kolorystycznych. Słuchawki Bluetooth zapewniają swobodę podczas słuchania muzyki — nie zawierają ograniczającego ruchy kabla. Sprawdź pełną ofertę słuchawek bezprzewodowych, które wyselekcjonowaliśmy dla naszych klientów. Poznaj ich świetne parametry techniczne i nowoczesny design.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth | Dlaczego warto je mieć?

Słuchawki Bluetooth douszne to nowoczesne rozwiązanie dla każdego fana muzyki oraz nowoczesnych rozwiązań. Zapewnia dużą swobodę — słuchawki na Bluetooth wykorzystaj podczas treningów, gotowania oraz nauki. Idąc ulicą, telefon odtwarzający muzykę może pozostać w torbie, a łączność nie przerwie się.


Kolejną zaletą, jaką wyróżniają się słuchawki douszne Bluetooth to duży zasięg. Najwyższej jakości modele umożliwiają oddalenie się od urządzenia nawet o kilkadziesiąt metrów. Pożegnaj się na zawsze ze żmudnym i często zbyt długim rozplątywaniem słuchawek. Decydując się na Bluetooth słuchawki, rozpoczniesz słuchanie muzyki od razu po wyjęciu ich z futerału ładującego. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty słuchawek bezprzewodowych w GSM24.pl.

Słuchawki douszne | GSM24.pl

Oferujemy słuchawki douszne bezprzewodowe i przewodowe, nauszne w wielu wersjach kolorystycznych. W GSM24 kupisz słuchawki znanych marek, w tym: Apple, Huawei, Realme oraz Samsung. Zamknięte w niewielkich etui, które ochronią przed zniszczeniami i niechcianym zagubieniem. Sprawdź pełną ofertę słuchawek przygotowaną przez sklep GSM24.pl i złóż swoje zamówienie.

Słuchawki | Rodzaje oferowane w GSM24.pl

Zadbaliśmy o dobrą dostępność słuchawek różnego rodzaju: słuchawki dokanałowe, standardowe słuchawki douszne — w wersji bezprzewodowej i przewodowej. W ofercie znajdują się także słuchawki do biegania stworzone z myślą o potrzebach sportowców.

Słuchawki douszne tradycyjne wkładane są zaraz na początku kanału słuchowego. Nie zatykają ucha, dlatego podczas słuchania muzyki z zewnątrz mogą być słyszalne inne dźwięki. Z kolei wersja dokanałowa ogranicza słyszalność innych dźwięków — słuchawka wkładana jest bezpośrednio do kanału słuchowego.  

W zależności od modelu słuchawek istnieje możliwość dobrania wielkości i kształtu gumki, która ma bezpośredni kontakt z uchem. Jej dobry wybór umożliwia lepszą stabilność słuchawek, przez co znacznie lepiej leży ona w kanale słuchowym lub na małżowinie, a w trakcie ruchu nie wypadnie.

Słuchawki dokanałowe i douszne na trening

Wśród dostępnych słuchawek znajdują się słuchawki do telefonu przewodowe, jednak nie są podłączane do telefonu. Idealnie sprawdzą się przykładowo podczas treningu kiedy nie chcemy, aby jednak ze słuchawek wypadła z ucha przy energetycznych ruchach. Są wygodne i w ich przypadku istnieje mniejsze prawdopodobieństwo ich zgubienia. Na treningu i poza nim warto wypróbować także słuchawki do telefonu nauszne, które mają mniej szkodliwy wpływ na słuch.