Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe | GSM24.pl


Słuchawki bezprzewodowe zapewniają swobodę podczas sportu, umożliwiają wygodne słuchanie muzyki w trakcie wykonywania obowiązków domowych, ich niewątpliwą zaletą jest także nowoczesny design. Słuchawki bezprzewodowe douszne są już podstawowym wyposażeniem, a na rynku pojawia się ich coraz więcej modeli różnych producentów. W GSM.pl oferujemy słuchawki bezprzewodowe marek Apple, Huawei, Samsung, Realme oraz Forever. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych wraz z eleganckim etui.

Poznaj słuchawki bezprzewodowe douszne w GSM24.pl


Ceny wielu słuchawek dostępnych na rynku osiągają wysokość niedostępną dla wielu użytkowników. Dlatego w GSM24.pl wychodzimy naprzeciw klientom chcącym zyskać bardzo dobry dźwięk niskim budżetem. Bezprzewodowe słuchawki oferujemy już od kwoty niższej niż 40 zł! Modele topowych producentów nabędziesz za około 200-300 zł.

Do słuchawek dołączone zostało etui z funkcją ładowania. Jest niewielkie i poręczne, dzięki czemu bez trudu możesz przenosić je w kieszeniach spodni lub torebce. Jego wytrzymała obudowa chroni przed uszkodzeniami. Słuchawki zostaną przechowane w jednym miejscu, unikniesz ich zagubienia.

Ciekawą propozycją są słuchawki bezprzewodowe douszne z powerbankiem. Forever zaprojektowało etui ładujące, za pomocą którego doładujesz słuchawki oraz swój telefon. Małe etui z łatwością schowasz w spodniach treningowych. Słuchawki bezprzewodowe nauszne złote również dostarczają świetny dźwięk, a także są mniej szkodliwe dla słuchu.

Słuchawki bluetooth douszne i nauszne | Zalety


Główną zaletą słuchawek bezprzewodowych jest brak kabla. Słuchawki nie plączą się, są łatwe w przechowywaniu, a także nie tracimy czasu na rozplątanie przewodu. Bez problemu oddalimy się od urządzenia, do którego podłączone są słuchawki. Dają użytkownikom pełną wolność, ponieważ ta odległość może wynieść nawet kilkadziesiąt metrów. Gdy słuchamy muzyki podczas spaceru lub w komunikacji miejskiej, telefon może spokojnie pozostać w schowany — użytkownik nie ma zajętych rąk.

Słuchawki bluetooth występują w kilku formach — oprócz klasycznych dousznych i nausznych wyróżnia się także małżowinowe, wokółuszne i kanałowe. W zależności od wybranego modelu zyskujemy także izolację dźwięków z otoczenia.

Parametry słuchawek bezprzewodowych | Na co warto zwrócić uwagę?


Kształt słuchawki bezprzewodowej i jej wielkość to istotne parametry, na jakie warto zwrócić uwagę podczas zakupu. Jest to jednak zupełna podstawa — aby wybrać słuchawki dopasowane w pełni do swoich potrzeb, warto sprawdzić kilka dodatkowych parametrów.

Wybieraj modele oferujące jak najszersze pasmo przenoszenia — zakres częstotliwości słuchawek wynosi 20 Hz do 20 000 Hz.

Redukcja szumów jest niezbędna do uzyskania czystego dźwięku. Jeżeli chcesz, by słuchawki zupełnie odizolowały Cię od dźwięków dobiegających z otoczenia, sprawdź oznaczenie ANC.

Dynamika określana jest w decybelach. Im większą dynamikę posiadają słuchawki, tym głośniej będą w stanie grać.

Jakość dźwięku będzie wyższa, gdy wybierzesz słuchawki posiadające wsparcie dla aptx. Jeśli decydujesz się na słuchawki z aptx, upewnij się o posiadaniu go również przez urządzenie, do którego słuchawki będą podłączone.

Sprawdź słuchawki bezprzewodowe nauszne i douszne dostępne w ofercie GSM24.pl. Dokonując zamówienia za kwotę wyższą niż 300 zł, otrzymasz darmową dostawę, dzięki czemu przykładowo modele marki Samsung i Realme dotrą do Ciebie gratis!

Zobacz słuchawki od producentów: