Produkty Apple

Produkty Apple | GSM24.pl

Marka Apple posiada w swojej ofercie bestsellerowe iPhony, słuchawki bezprzewodowe i wiele więcej. Użytkownicy regularnie sięgają po nowe modele urządzeń ze względu na ich minimalistyczny, a zarazem elegancki design, zaawansowane funkcje, rozwiązania stale wyprzedzające o krok konkurencję oraz najwyższej jakości aparat fotograficzny.

Dlaczego warto kupić urządzenia Apple?

Produkty firmy Apple utrzymują wysoką wartość, nawet gdy na rynku pojawią się już nowe modele telefonów, komputerów lub słuchawek. Dzięki temu wszystkie produkty Apple po kilku latach użytkowania można sprzedać za bardzo dobrą cenę. Producent Apple tworzy najwyższej jakości sprzęt, który działa bez zarzutu nawet po zakupie wersji używanej lub refurbished.

Apple produkty wykonane są z trwałych materiałów — nie ma tutaj miejsca na plastik, zbierający nieestetyczne odciski palców. Tworzywa wykorzystane podczas produkcji to szkło, aluminium lub stal. Ta zasada nie tyczy się jedynie najnowszych wydań telefonów Apple. Plastik nie jest obecny także w modelach sprzed wielu lat.

Posiadając kilka produktów Apple (telefon, laptop, tablet), możesz sparować je i łatwo wymieniać pomiędzy nimi swoje piliki. Rozpocznij pracę na komputerze i dokończ ją, korzystając z tableta bądź telefonu.

System operacyjny Apple iOS należy do najbezpieczniejszego obecnego w telefonach. Nie ma możliwości pobrania na telefon nieautoryzowanych aplikacji.

Apple AirPods | Słuchawki bezprzewodowe do iPhona

Po zakupie iPhona warto dobrać do niego słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro. Nie wymagają podłączenia za pomocą kabla, dzięki czemu zapewniają dużą swobodę i prezentują się bardzo nowocześnie. Ich design nawiązuje do prostoty pozostałych produktów marki Apple. Zamykane w poręcznym, białym etui służącym również do ładowania słuchawek.

Marka Apple stworzyła nowoczesne słuchawki świetnie tłumiące hałas. W jakich momentach sprawdzają się najlepiej? Gdy pracujesz lub uczysz się w głośnej przestrzeni, słuchawki dadzą Ci ciszę i pozwolą się skupić. Bezprzewodowa praca słuchawek sprawia, że muzyki możesz słuchać w trakcie sprzątania lub wykonywania innych czynności, podczas których chcesz mieć pełną swobodę rąk.

Słuchawki Air Pods Pro pasują do większości modeli iPhona, począwszy od iPhone SE do najnowszych. Producent stworzył je, korzystając z rozwiązań niemających szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Jakie Apple produkty oferujemy?

W GSM24.pl kupisz Apple nowe produkty: iPhony i słuchawki bezprzewodowe AirPods. Urządzenia dostępne w wielu wersjach kolorystycznych oraz z różną ilością pamięci wbudowanej — nawet do 256 GB. Zapraszamy do składania zamówień w GSM24.pl.