Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy S20 G980F Dual SIM Cloud Blue

  2 999,00 zł

  3 099,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Xiaomi Mi 10 Lite 5G DS 6/128GB Grey

  1 329,00 zł

  1 349,00 zł


  Zobacz wszystkie ->

Apple

Apple. Założę się, że nie pomyślałeś o jabłku. Nawet jeśli biegle mówisz po angielsku. W głowie masz obraz smukłego iPhone. Czujesz trudną do opisania ekscytację produktem, który służy do codziennego użytku. Teoretycznie może być zastąpiony przez urządzenia dostępne na rynku, produkowane przez inne marki.

Teoretycznie…

W praktyce zastanawiasz się, na czym polega fenomen Apple? Jak to możliwe, że martwa elektronika, budzi żywe emocje? Jak to możliwe, że premiera każdego produktu z Cupertino, traktowana jest jak przełom w dziejach ludzkości?

Mimo licznych głosów krytyki, o powtarzalności i braku innowacji… To Apple jest pionierem. To właśnie smartfony Apple nadają kierunek w którym rozwija się technologia. Pozostali producenci kopiują giganta z Doliny Krzemowej. Nigdy na odwrót.

Magia. Jedynie tak można określić fenomen nadgryzionego jabłka. Tylko na czym polega ta magia? Na minimalizmie? Płynności działania? Ekosystemie?

Ciężko określić.

Dlatego nie zwlekaj! Kup produkt Apple dla siebie!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry