Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy S20 G980F Dual SIM Cloud Blue

  2 999,00 zł

  3 099,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Xiaomi Mi 10 Lite 5G DS 6/128GB Grey

  1 329,00 zł

  1 349,00 zł


  Zobacz wszystkie ->

Płatność online (karta płatnicza, e-przelew, BLIK, Google Pay)

Udostępniamy do Państwa dyspozycji elektroniczny kanał płatności tpay.com obsługiwany przez Krajowy Integrator Płatności S.A. Wszystkie transakcje przeprowadzane są podczas połączenia szyfrowanego zabezpieczonego certyfikatem najwyższej jakości. System płatności internetowych umożliwia natychmiastowy przekaz pieniędzy, co zapewnia błyskawiczną realizację zamówienia. Informacje o transakcjach przetwarzane są wyłącznie przez operatora płatności, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.


Płatność przelewem tradycyjnym

Płatność pobierana jest przez bank w chwili dokonywania przelewu, a realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu należnej kwoty na naszym rachunku rozliczeniowym.

Przedpłaty przelewem tradycyjnym należy dokonać na poniższy numer rachunku rozliczeniowego

NOVAPHONE Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Lirowa 27

02-387 Warszawa

ING Bank Śląski

IBAN: PL 97 1050 1025 1000 0090 8033 7802

BIC: INGB PL PW


Płatność za pobraniem

Realizujemy wysyłkę zamówień za pobraniem, a płatność może zostać przyjęta gotówką lub kartą płatniczą. Maksymalna kwota pobrania akceptowana przez firmę kurierską to 15 000,00 zł. 


Płatność w Punkcie Odbioru Osobistego

Klientom preferującym odebranie zamówienia osobiście w centrali naszej firmy, udostępniamy możliwość dokonania płatności na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.