Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy S20 G980F Dual SIM Cloud Blue

  2 999,00 zł

  3 099,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Xiaomi Mi 10 Lite 5G DS 6/128GB Grey

  1 329,00 zł

  1 349,00 zł


  Zobacz wszystkie ->

Motorola

Hello Moto!

Kultowy i znany każdemu dzwonek, który bardzo szybko stał się elementem popkultury. Jego autorem jest oczywiście Motorola. Przedsiębiorstwo jest twórcą pierwszych mobilnych urządzeń, dlatego stanowi poważną konkurencję dla każdego producenta. Lata doświadczenia pozwoliły konstruować smartfony Motorola o wyjątkowej długości pracy na jednym ładowaniu. Telefony komórkowe Motorola z serii G Power są pod tym względem niezastąpione. W dzisiejszych czasach cecha pożądana bardziej niż wielkość ekranu czy jego nasycenie go kolorami.

Telefony komórkowe Motorola charakteryzują się smukłym wyglądem. To, co jest charakterystyczne dla marki, to wyświetlacz. Smartfony Motorola charakteryzują się bezbramkowymi ekranami. Matryca w niektórych modelach zajmuje aż 95% frontu urządzenia. Wynik, który osiąga mało który producent.

Nie można być obojętnym wobec smartfonów Motorola dedykowanym dla graczy. Smartfony do gier z serii Moto Play sprostają wszystkim tytułom. Nawet tym najbardziej wymagającym.

Jak przystało na innowatora w branży telefonów komórkowych, Motorola zaprezentowała składany smartfon Moto Razr.

Bądź na bieżąco z technologią. Zamów smartfon Motorola już dziś.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz