Smartfony i telefony Motorola

Hello Moto!


Kultowy i znany każdemu dzwonek, który bardzo szybko stał się elementem popkultury. Jego autorem jest oczywiście Motorola. Przedsiębiorstwo jest twórcą pierwszych mobilnych urządzeń, dlatego stanowi poważną konkurencję dla każdego producenta. Lata doświadczenia pozwoliły konstruować smartfony Motorola o wyjątkowej długości pracy na jednym ładowaniu. Telefony komórkowe Motorola z serii G Power są pod tym względem niezastąpione. W dzisiejszych czasach cecha pożądana bardziej niż wielkość ekranu czy jego nasycenie go kolorami.

Telefony komórkowe Motorola charakteryzują się smukłym wyglądem. To, co jest charakterystyczne dla marki, to wyświetlacz. Smartfony Motorola charakteryzują się bezbramkowymi ekranami. Matryca w niektórych modelach zajmuje aż 95% frontu urządzenia. Wynik, który osiąga mało który producent.

Nie można być obojętnym wobec smartfonów Motorola dedykowanym dla graczy. Smartfony do gier z serii Moto Play sprostają wszystkim tytułom. Nawet tym najbardziej wymagającym.

Jak przystało na innowatora w branży telefonów komórkowych, Motorola zaprezentowała składany smartfon Moto Razr.

Bądź na bieżąco z technologią. Zamów smartfon Motorola już dziś.

Telefon Motorola | Design


Podążając za trendami, firma Motorola stworzyła smartfony z obudową o charakterystycznej kolorystyce. Przenikające się modne barwy sprawiają, że telefon Motorola prezentuje się niezwykle nowocześnie i przypadnie do gustu także młodszym użytkownikom. Zwolennikom klasycznych wersji kolorystycznych proponujemy czarne i niebieskie smartfony Motorola. Logo marki nie jest nachalne i zdobi tył telefonu.
Smartfon Motorola | Duży ekran, szybki procesor


Smartfon Motorola posiada zagęszczenie pikseli na poziomie 394 ppi, które zapewniają efekt nasyconych barw i wyraźnych szczegółów na ekranie o przekątnej 6,7". W przypadku prezentowanych modeli specyfikacja nie zawodzi! Częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz, a procesor Qualcomm Snapdragon 778G gwarantuje szybką pracę, bez najmniejszych opóźnień. Na uwagę zasługuje wysokiej jakości aparat, który w telefonie o niskiej cenie jest zdecydowanie jednym z największych plusów. Przedni aparat ma rozdzielczość 32 Mpix, natomiast tylne kolejno 108, 16 i 8 Mpix.
Motorola - wodoszczelny telefon z funkcją szybkiego ładowania

Nagły spadek mocy telefonu nie będzie już dużą przeszkodą podczas jego użytkowania — smartfon Motorola został wyposażony w funkcję szybkiego ładowania Turbo Power, dzięki której naładujesz go około w godzinę. Telefony Motorola dostępne są w zestawie z ładowarką 30 W oraz kablem typu C.

Motorola smartfony są wodoszczelne i pyłoszczelne

- gwarantuje to norma IP52. Oznacza to, że telefon komórkowy Motorola nie zniszczy się, gdy zostanie zamoczony podczas deszczu lub zaprószony.


Sprawdź Motorola modele dostępne w GSM24.pl i złóż swoje zamówienie.