Produkty Motorola

Motorola | GSM24.pl

Motorola to firma z długim stażem na rynku międzynarodowym, specjalizująca się w produkcji urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów do smartfonów. W ofercie GSM24.pl znalazły się bestsellerowe modele smartfony Motorola w korzystnych cenach, które są prawdziwym znakiem rozpoznawczym marki. Obecnie firma rozwija się, proponując klientom nowoczesne rozwiązania — telefony o świetnym designie, wielu praktycznych funkcjach i z dużym ekranem. Sprawdź ofertę Motorola Polska i złóż swoje zamówienie z darmową dostawą.

Motorola Polska | Telefony — jakie modele polecamy?

Motorola produkty kierowane są do klientów szukających smartfonów przede wszystkim budżetowych. Ich ceny w sklepie GSM24.pl rozpoczynają się już od 709 zł! Modelem wartym polecenia jest Motorola Moto G 31 z szybkim procesorem MediaTek Helio G85 i dużym ekranem o przekątnej 6,4". Jedną z najnowszych propozycji, jaką przygotowała marka, jest Motorola Edge 20 z ciekawym akcentem w postaci kolorowej obudowy z cieniowaniem. W tym przypadku producent zastosował procesor Qualcomm Snapdragon 778G, wyświetlacz o rozmiarze 6,7" i rozdzielczości 2400 x 1080. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry aparat z rozdzielczością: 108.0 Mpix i 16.0 Mpix obiektyw ultraszerokokątny oraz 8.0 Mpix - teleobiektyw. To telefon, który z powodzeniem może konkurować z o wiele droższymi urządzeniami ze średniej półki cenowej.

Firma Motorola | Historia

Historia marki Motorola sięga 1928 roku, kiedy jeszcze nosiła nazwę Galvin Manufacturing. Początkowo marka dostarczała radioodbiorniki, a następnie skupiła swoją działalność na produkcji sprzętu wykorzystywanego przez wojsko. Kolejnym krokiem firmy było wyprodukowanie pierwszych telefonów komórkowych DynaTAC, a w kolejnych latach do sprzedaży trafiły mikroprocesory 8-bitowe i 32-bitowe. Po uruchomieniu pierwszej sieci GSM, Motorola marka wprowadza na rynek urządzenia umożliwiające odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych. Był to prawdziwy przełom, który zapoczątkował erę telefonów komórkowych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki Motorola jest słynny telefon z klapką. Od tego czasu regularnie proponuje klientom nowe modele.

Smartfony Motorola Polska | Dlaczego warto je kupić?

Marka Motorola oferuje topowe produkty, od lat utrzymujące swoją wysoką jakość. Telefony zachwycają dopracowanym designem, a kolejne serie udoskonalane są o nowe rozwiązania. Firma znana wszystkim, a swoją popularność stale utrzymuje, podążając za trendami. Oferta marki Motorola jest podzielona na serie telefonów skierowanych do różnego typu klientów. W asortymencie znajduje się Motorola: Moto G, Razr, Edge, Moto E oraz Defy.

Funkcje telefonów Motorola, na które warto zwrócić uwagę to możliwość wykorzystania telefonu jako pilota do telewizora. Na dużym ekranie możesz wyświetlić ulubiony film bądź serial, a także przeglądać media społecznościowe. Dodatkowo smartfony umożliwiają przeniesienie wideorozmów z telefonu na telewizor. Bez trudu podłączysz swój smartfon z telewizorem oraz laptopem - w ten sposób możesz pracować lub wyświetlić przygotowaną wcześniej prezentację. Sprawdź pełną ofertę Motorola przygotowaną w GSM24.pl.