Tablety Samsung

Tablety Samsung | GSM24.pl


Tablety Samsung cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich miłośników gadżetów elektronicznych, ceniących wysoką jakość. Urządzenia przygotowane przez koreańskiego producenta zawierają wiele praktycznych funkcji, przydatnych podczas codziennej pracy. Świetnie sprawdzają się do korzystania z nich w czasie wolnym lub w trakcie podróży. Wyróżnia je nowoczesny design, wygodnie leżą w dłoniach, a dzięki niskiej wadze nie stwarzają ciężaru w torbie lub plecaku. Sprawdź tablety Samsung Galaxy dostępne w ofercie sklepu GSM24.pl.

Jaki tablet Samsung wybrać?


W ofercie znajdują się Samsung tablety najnowszej generacji oraz starsze modele, które wciąż zachwycają swoją wydajnością i ilością praktycznych funkcji. Przygotowaliśmy urządzenia z serii Samsung Galaxy Tab A oraz S. Wszystkie tablety są nowe i oryginalne. Naszym klientom proponujemy także modele używane, których stan został wyraźnie oznaczony — znajdują się w zakładce Outlet. Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że zamówiony tablet Samsung spełni Twoje oczekiwania i trafi pod wskazany adres bez uszkodzeń.

Wybierając Samsung tablet dla siebie, swoich pracowników lub członków rodziny, weź pod uwagę jego konkretne parametry. Sprawdź przekątną, ilość pamięci RAM, procesor, moc baterii oraz tworzywo, z którego została wykonana obudowa. Nowe tablety Samsung współpracują z rysikiem, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do pracy. Tryb dziecko obecny w tablecie Galaxy Tab A8 przyda się, gdy chcesz zapewnić dziecko odpowiednią dla niego rozrywkę w Internecie.

Najnowsze tablety Samsung - na jaki model warto się zdecydować?

Z Samsung Galaxy S8 Ultra, zapomnisz o zacinających się aplikacjach czy wolnym ładowaniu stron. Dzięki jego niezrównanej mocy obliczeniowej, każda czynność - od edycji filmów po przeglądanie skomplikowanych dokumentów - staje się płynna i bezproblemowa.

Jedną z największych zalet tabletu Samsung Galaxy S8 Ultra jest bateria, która wytrzyma dłużej niż Twój najdłuższy dzień w pracy. Ten tablet nie zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie. A gdy potrzeba – wraca do pełni mocy w mgnieniu oka dzięki szybkiemu ładowaniu. Zdecyduj się na ten model, gdy szukasz sprzętu do pracy poza biurem, gdzie nie masz możliwości podłączyć urządzenia do prądu.

Dzięki pamięci RAM o pojemności 8 GB, obszernej pamięci wewnętrznej 512 GB i rozszerzalnej za pomocą karty microSD, możesz zapomnieć o problemach z przechowywaniem danych. Kup tablety Samsung S8 Ultra jeśli chcesz przechowywać duże pliki, wiele aplikacji, zdjęć i dokumentów. 

Tablety Samsung Galaxy S8 Ultra są wydajne i eleganckie. Ich smukły profil i wysokiej jakości materiały sprawiają, że są nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem do Twojego codziennego życia.

Tablety Samsung posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Realizowana jest na terenie Polski w autoryzowanych serwisach. Naprawy realizujemy w autoryzowanych serwisach lub za naszym pośrednictwem w ramach usługi Door2Door.