Blog - co nowego?

Czy warto instalować antywirusa w telefonie?
0 Komentarze
44 wyświetlenia
Aktualności

Rynek smartfonów jest podzielony na dwa główne systemy – Android od Google i iOS od Apple. Oba cieszą się dużą popularnością i mają swoich zwolenników. Obie platformy są jednak narażone na ataki hakerów, wirusy czy próby wyłudzenia ważnych danych. Niezbędne są częste aktualizacje, które poprawią poziom bezpieczeństwa systemu, ale dodatkowo warto rozważyć program antywirusowy.

Kondycja ze Smartwatchem
0 Komentarze
72 wyświetlenia
Aktualności

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest chęć zadbania o własną kondycję fizyczną. Potrzeba zrzucenia kilku zbędnych kilogramów lub zadbanie o zdrowie - powody są różne. Urządzeniem, które pomoże wytrwać w tych postanowieniach może być smartwatch. Przedstawiamy, które jego funkcję będą najbardziej przydatne.

Smartwatch do biegania – na co zwrócić uwagę?
0 Komentarze
137 wyświetlenia
Aktualności

Wiele osób uprawiających sport, np. bieganie, chętnie korzysta z nowoczesnych urządzeń, które mogą pomóc w treningach. Aby przeprowadzić dobrą analizę, zmierzyć wyniki, sprawdzić tętno potrzebny jest m.in. inteligentny zegarek. Jaki smartwatch do biegania wybrać?

Świąteczne tapety na telefon
57644 wyświetlenia
Aktualności

Świąteczna atmosfera się udziela? Niech będzie widoczna także, na ekranie Twojego telefonu!

Co zrobić ze starym telefonem? Kilka tipów
117965 wyświetlenia
Aktualności

Telefony zmieniamy jak rękawiczki – ich producenci tak szybko wypuszczają na rynek kolejne modele zachwycające nowoczesnością, że trudno im się oprzeć. Jednak co zrobić ze starym smartfonem? Mamy kilka pomysłów.

Najlepsze świąteczne aplikacje na telefon!
88933 wyświetlenia
Aktualności

Jarmarki i kiermasze odwołane. Nie pośpiewasz też kolęd pod sceną na rynku, ale możesz poczuć magię zbliżających się świąt w swoim smartfonie. Prezentujemy najlepsze świąteczne aplikacje.

Mikołajkowe propozycje prezentowe
193109 wyświetlenia
Aktualności

Sezon na “bądź grzeczny bo Mikołaj patrzy” uważamy za otwarty ;) dlatego dziś podpowiadamy Wam jakie prezenty wybrać w małym budżecie do 500 zł.

Telefony z rozdzielczością 4K lub WQHD +. Polecane modele
80342 wyświetlenia
Aktualności

Rozdzielczość 4K gwarantuje wyraźny i bardzo szczegółowy obraz, co dla wielu osób jest dużą zaletą. Ta technologia króluje w smartfonach i daje użytkownikom moc możliwości. Dobrą alternatywą jest też WQHD +. Ekran z jedną z tych rozdzielczości służy zarówno do rozrywki, jak i do pracy. Podpowiadamy, które modele są warte uwagi.

Telefony na eSIM – jakie modele wybrać?
84410 wyświetlenia
Aktualności

W świecie smartfonów eSIM zdobywa coraz większą popularność. To wygodne rozwiązanie, które ułatwia korzystanie z dwóch numerów jednocześnie lub z jednego na kilku urządzeniach. Obecnie na rynku przybywa coraz więcej modeli smartfonów obsługujących eSIM. Które są warte uwagi? Podpowiadamy, jaki telefony z eSIM są warte zakupu.

Jaki smartfon do 1000zł
146081 wyświetlenia
Aktualności

Szukasz dobrego telefonu, który spełni większość twoich oczekiwań za niewygórowaną cenę? Przygotowaliśmy 3 modele godne polecenia w przystępnej cenie - poznaj je bliżej.