Blog - co nowego?

Szukasz smartfona do 1000 zł? Oto nasze propozycje marki Realme.
0 Komentarze
85 wyświetlenia
Aktualności

Realme pnie się w górę w rankingu największych producentów smartfonów na świecie. Również w Polsce marka ta cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukasz smartfona do 1000 zł, koniecznie sprawdź nasze propozycje.

Telefon biznesowy – kilka niezawodnych modeli smartfonów do pracy
0 Komentarze
124 wyświetlenia
Aktualności

Wymagania pracowników, którzy na co dzień używają smartfonów zarówno w biznesie, jak i w celach prywatnym, mogą różnić się w zależności od zawodu. Dla większości z nich jest to urządzenie zastępujące komputer, dlatego musi być wydajne, pojemne, wytrzymałe i oferujące wiele możliwości. Poniżej kilka wybranych modeli – zobacz i wybierz najlepszy telefon do pracy.

Checklista GSM24 dla studentów przed nowym rokiem akademickim. Sprawdź, czy wszystko masz.
0 Komentarze
105 wyświetlenia
Aktualności

Studencie, studentko! Za niedługo rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką checklistę rzeczy, które mogą Wam się przydać. Wszystkie punkty odhaczone? Ruszajcie na wykłady i ćwiczenia — powodzenia!

Tipy dla żyjących „w biegu” – polecane modele smartwatchy z ciśnieniomierzem
0 Komentarze
181 wyświetlenia
Aktualności

Smartwatch z ciśnieniomierzem to wyjątkowo praktyczny gadżet i następny krok w rozwoju technologii. Jak wybrać zegarek mierzący ciśnienie? Podpowiadamy poniżej – znajdź najlepszy kardiowatch dla siebie, który pomoże na bieżąco kontrolować zdrowie i samopoczucie.

Ciekawe aplikacje edukacyjne dla uczniów i nie tylko
0 Komentarze
79 wyświetlenia
Aktualności

Wybrzmiał pierwszy dzwonek, zwiastujący początek nowego roku szkolnego. Uczniowie i uczennice zasiedli już do ławek, powróciły zadania domowe, sprawdziany i dyktanda. Z tej okazji prezentujemy kilka wybranych aplikacji edukacyjnych, które mogą przydać się podczas nauki.

Wracamy do szkoły! Jak wybrać tablet dla ucznia i uczennicy — kilka wskazówek.
0 Komentarze
154 wyświetlenia
Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. To już ostatni moment na przygotowanie szkolnej wyprawki. W naszym artykule podpowiadamy, jakie cechy powinien posiadać tablet, aby jak najlepiej służył w trakcie nauki. Sprawdź nasze wskazówki i propozycje.

Jak połączyć smartwatch z telefonem – dziecinnie proste!
0 Komentarze
212 wyświetlenia
Aktualności

Wykorzystaj potencjał urządzeń elektronicznych w pełni. Możliwości inteligentnego zegarka poszerzysz, parując go ze smartfonem. To prosty sposób, by zyskać dostęp do zaawansowanych opcji i personalizacji powiadomień. Podpowiadamy, jak połączyć zegarek z telefonem.

Jak zrobić dobre zdjęcie smartfonem? Kilka przydatnych wskazówek
0 Komentarze
132 wyświetlenia
Aktualności

Współcześnie praktycznie każdy smartfon posiada wbudowany aparat fotograficzny, którym można zrobić bardzo dobre zdjęcia. W tym artykule podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę w trakcie robienia zdjęć i jakich zasad przestrzegać, aby być w pełni zadowolonym z efektów naszej pracy.

Telefon do nagrywania filmów – poznaj nasze rekomendacje
0 Komentarze
230 wyświetlenia
Aktualności

Jaki telefon z dobrym aparatem i kamerą wybrać? Oto kilka modeli, które wyróżniają się pod względem jakości wideo, są proste w obsłudze i działają płynnie, a poza tym prezentują się stylowo. Znajdź idealny telefon do nagrywania filmów.

Szybkie ładowanie telefonu – oszczędność czasu czy ryzyko dla baterii?
0 Komentarze
261 wyświetlenia
Aktualności

Nowoczesne telefony obsługują wiele aplikacji jednocześnie, dlatego wymagają szybkiego procesora, dużo pamięci RAM oraz pojemny akumulator. Jeśli szukasz nowego telefonu, trudno nie zauważyć, że wiele modeli naładujemy w kilka chwil. Czy jednak te krótkie czasy ładowania w smartfonach na pewno są plusem?