Blog - co nowego?

Dobry chiński smartfon - jaką markę i model wybrać?
GSM24
0 Komentarze
62 wyświetlenia
Aktualności

Zastanawiasz się nad zakupem chińskiego smartfona, ale nie wiesz czy jest to dobry wybór? Kiedyś kojarzone z tandetą, dzisiaj cieszą się popularnością wśród konsumentów. Co stoi za ich fenomenem?

Jaki smartwatch z pulsoksymetrem? Ranking
GSM24
0 Komentarze
63 wyświetlenia
Aktualności

Smartwatche są coraz częściej zastępowane przez tradycyjne zegarki. Oferują mnogość funkcji, a konkurencyjne marki wprowadzają coraz to nowocześniejsze i bardziej zaawansowane usprawnienia. Smartwatch to już nie tylko dotykowy zegarek z łącznością Bluetooth czy WiFi. To powoli prawa ręka zastępująca telefon. Ostatnio wspominaliśmy o smartwatchach z GPS, a teraz pora na smartwatch z pulsoksymetrem.

Smartwatch z GPS do 500 zł - najlepsze modele
GSM24
0 Komentarze
9 wyświetlenia
Aktualności

Zastanawiasz się nad kupnem smartwatcha, a może wymieniasz stary na nowy? Powinieneś wiedzieć, że w dzisiejszych czasach to popularne, ułatwiające życie rozwiązanie. Coraz to nowe funkcje, mnogość propozycji może mylić użytkownika. Dlatego w tym artykule skupimy się na ważnej funkcji, jaką jest GPS w smartwatchu.

Jaki smartfon z dużym ekranem kupić?
GSM24
0 Komentarze
3 wyświetlenia
Aktualności

Smartfony nowej generacji zyskują wraz z wprowadzaniem licznych, ulepszonych funkcji i dodatków, również na rozmiarze. Producenci z myślą, o użytkownikach, którym smartfon zastępuje inne urządzenia, jak np. tablet czy laptop, kładą nacisk na zwiększanie rozmiaru telefonu, tym samym zwiększając powierzchnię ekranu. Jaki smartfon z dużym ekranem kupić? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Smartwatch z NFC - jakim zegarkiem można płacić zbliżeniowo?
GSM24
0 Komentarze
13 wyświetlenia
Aktualności

Technologia rozwija się w kierunku minimalizacji liczby urządzeń, z których korzystamy, z jednoczesną maksymalizacją funkcji, zamknętych w jednej obudowie. Płatności telefonem to już bardzo popularna forma rozliczeń. Wraz z rozwojem taka forma stała się także dostępna w przypadku zegarków. Co możemy zatem powiedzieć o smartwatchach z NFC?

Prezent dla biegacza
GSM24
0 Komentarze
1 wyświetlenia
Aktualności

Relaks, budowa kondycji czy poprawa zdrowia - odpowiednio dobrany trening biegowy może stać się uniwersalnym narzędziem w kształtowaniu formy i witalności. Choć paleta korzyści jest niewątpliwie szeroka, pamiętać należy o odpowiednich przygotowaniach. Dotyczą one nie tylko realistycznego planowania kolejnych treningów, ale również dbania o zdrowie. Jednym z istotniejszych parametrów na który zwraca uwagę każdy doświadczony biegacz jest utrzymanie odpowiedniego tętna, ponieważ to od niego zależy komfort oraz jakość i bezpieczeństwo biegu.

Jak założyć szkło hartowane na telefon?
GSM24
0 Komentarze
3 wyświetlenia
Aktualności

Mamy dwie opcje do wyboru – udać się do punktu, w którym bardziej doświadczony niż my, pracownik założy nam je, bądź możemy zrobić to sami. Jeśli czujemy się na siłach i zrobimy to z ostrożnością, to nie powinno sprawić nam trudności. Poniżej przedstawiamy kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę podczas zakładania szkła.

Samsung czy Xiaomi? Jaki smartfon wybrać?
GSM24
0 Komentarze
9 wyświetlenia
Aktualności

To pytanie zadaje sobie wielu z Nas. Szczególnie może być to trudne kiedy dokonujemy wyboru droższego sprzętu. Chcemy mieć wtedy pewność, że nasze pieniądze dobrze ulokowaliśmy. Xiaomi pojawił się znacznie później na rynku niż Samsung, ale zdobył szybko popularność i cieszy się zaufaniem równie dobrze jak ten drugi. Który z nich zatem powinniśmy wybrać?

Jak wybrać dobry powerbank? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy
GSM24
0 Komentarze
2 wyświetlenia
Aktualności

W dzisiejszych czasach nosimy ze sobą mnóstwo elektronicznych urządzeń, smartfony, smartwatche, laptopy, przenośne konsole i wiele innych. Niestety ich bateria ma ograniczony czas działania. Jeśli nie mamy ładowarki i dostępu do gniazdka elektrycznego, pomocny może się okazać powerbank.

Smartwatch jako element biżuterii – eleganckie modele dla kobiet
GSM24
0 Komentarze
595 wyświetlenia
Aktualności

Wybierz dodatki, które dodadzą stylizacji charakteru i elegancji. Poza złotą lub srebrną biżuterią duże wrażenie może zrobić także stylowy smartwatch. Nie brakuje modeli nowoczesnych i designerskich, ale także szykownych – modowych lub biżuteryjnych. Polecamy kilka zegarków dla stylowych pań – oto nasz TOP 3.