Aktualności

Najlepsze małe smartfony - nasze zestawienie
0 Komentarze
71 wyświetlenia

Od lat na rynku królują smartfony z dużym ekranem, a jego rozmiary wciąż rosną. Istnieje jednak spora grupa użytkowników, którzy preferują mniejsze telefony. Przedstawiamy kilka fajnych modeli, które idealnie mieszczą się w dłoni.

Polecane modele telefonów z 5G
0 Komentarze
175 wyświetlenia

Era sieci 5G nadeszła! Aby jednak korzystać z superszybkiego Internetu mobilnego w telefonie, trzeba zainwestować w odpowiedni smartfon. Wszyscy operatorzy dostępni w Polsce już wdrożyli tę technologię, a większość producentów telefonów ma w swojej ofercie świetnej jakości urządzenia – oto 3 polecane przez nas smartfony z 5G.

Najlepsze zimowe aplikacje na smartfona
0 Komentarze
80 wyświetlenia

Ten wpis polecamy zarówno miłośnikom zimowej aury, jak i również tym, którzy już tylko odliczają dni do wiosny. Przedstawiamy najlepsze zimowe aplikacje na smartfona.

Smartwatch to nie tylko gadżet – dowiedz się, jak działa
0 Komentarze
252 wyświetlenia

Smartwatch to nie tylko zegarek czy nowoczesny gadżet. To bardzo funkcjonalne urządzenie, które pozwala odbierać połączenia, odczytywać wiadomości, monitorować puls czy jakość snu, zadbać o bezpieczeństwo dziecka, a nawet dokonywać płatności. Właściwie bliżej mu do smartfona niż klasycznego czasomierza. Do czego przyda Ci się inteligentny zegarek?

Najlepszy smartwatch dla dziecka – TOP 3
0 Komentarze
149 wyświetlenia

Smartwatch to inteligentne urządzenie, które może pełnić wiele funkcji. Modele przeznaczone dla dzieci mogą uprościć kontakt z pociechą i zwiększyć jego bezpieczeństwo. Ma wiele zalet i warto rozważyć jego zakup – podpowiadamy, jaki model wybrać. 

Karnawał pomysłów na gadżety do smartfonów
0 Komentarze
134 wyświetlenia

Karnawał w pełni. A jeśli karnawał, to pełne szaleństwo pomysłów na gadżety do smartfonów. Oto nasza lista najlepszych akcesoriów. Sprawdź, czy już wszystkie masz.

Czy warto instalować antywirusa w telefonie?
0 Komentarze
221 wyświetlenia

Rynek smartfonów jest podzielony na dwa główne systemy – Android od Google i iOS od Apple. Oba cieszą się dużą popularnością i mają swoich zwolenników. Obie platformy są jednak narażone na ataki hakerów, wirusy czy próby wyłudzenia ważnych danych. Niezbędne są częste aktualizacje, które poprawią poziom bezpieczeństwa systemu, ale dodatkowo warto rozważyć program antywirusowy.

Kondycja ze Smartwatchem
0 Komentarze
181 wyświetlenia

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest chęć zadbania o własną kondycję fizyczną. Potrzeba zrzucenia kilku zbędnych kilogramów lub zadbanie o zdrowie - powody są różne. Urządzeniem, które pomoże wytrwać w tych postanowieniach może być smartwatch. Przedstawiamy, które jego funkcję będą najbardziej przydatne.

Smartwatch do biegania – na co zwrócić uwagę?
0 Komentarze
240 wyświetlenia

Wiele osób uprawiających sport, np. bieganie, chętnie korzysta z nowoczesnych urządzeń, które mogą pomóc w treningach. Aby przeprowadzić dobrą analizę, zmierzyć wyniki, sprawdzić tętno potrzebny jest m.in. inteligentny zegarek. Jaki smartwatch do biegania wybrać?

Świąteczne tapety na telefon
57737 wyświetlenia

Świąteczna atmosfera się udziela? Niech będzie widoczna także, na ekranie Twojego telefonu!