Aktualności

Szukasz smartfona do 1000 zł? Oto nasze propozycje marki Realme.
0 Komentarze
85 wyświetlenia

Realme pnie się w górę w rankingu największych producentów smartfonów na świecie. Również w Polsce marka ta cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukasz smartfona do 1000 zł, koniecznie sprawdź nasze propozycje.

Telefon biznesowy – kilka niezawodnych modeli smartfonów do pracy
0 Komentarze
124 wyświetlenia

Wymagania pracowników, którzy na co dzień używają smartfonów zarówno w biznesie, jak i w celach prywatnym, mogą różnić się w zależności od zawodu. Dla większości z nich jest to urządzenie zastępujące komputer, dlatego musi być wydajne, pojemne, wytrzymałe i oferujące wiele możliwości. Poniżej kilka wybranych modeli – zobacz i wybierz najlepszy telefon do pracy.

Checklista GSM24 dla studentów przed nowym rokiem akademickim. Sprawdź, czy wszystko masz.
0 Komentarze
105 wyświetlenia

Studencie, studentko! Za niedługo rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką checklistę rzeczy, które mogą Wam się przydać. Wszystkie punkty odhaczone? Ruszajcie na wykłady i ćwiczenia — powodzenia!

Tipy dla żyjących „w biegu” – polecane modele smartwatchy z ciśnieniomierzem
0 Komentarze
181 wyświetlenia

Smartwatch z ciśnieniomierzem to wyjątkowo praktyczny gadżet i następny krok w rozwoju technologii. Jak wybrać zegarek mierzący ciśnienie? Podpowiadamy poniżej – znajdź najlepszy kardiowatch dla siebie, który pomoże na bieżąco kontrolować zdrowie i samopoczucie.

Ciekawe aplikacje edukacyjne dla uczniów i nie tylko
0 Komentarze
79 wyświetlenia

Wybrzmiał pierwszy dzwonek, zwiastujący początek nowego roku szkolnego. Uczniowie i uczennice zasiedli już do ławek, powróciły zadania domowe, sprawdziany i dyktanda. Z tej okazji prezentujemy kilka wybranych aplikacji edukacyjnych, które mogą przydać się podczas nauki.

Wracamy do szkoły! Jak wybrać tablet dla ucznia i uczennicy — kilka wskazówek.
0 Komentarze
154 wyświetlenia

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. To już ostatni moment na przygotowanie szkolnej wyprawki. W naszym artykule podpowiadamy, jakie cechy powinien posiadać tablet, aby jak najlepiej służył w trakcie nauki. Sprawdź nasze wskazówki i propozycje.

Jak połączyć smartwatch z telefonem – dziecinnie proste!
0 Komentarze
212 wyświetlenia

Wykorzystaj potencjał urządzeń elektronicznych w pełni. Możliwości inteligentnego zegarka poszerzysz, parując go ze smartfonem. To prosty sposób, by zyskać dostęp do zaawansowanych opcji i personalizacji powiadomień. Podpowiadamy, jak połączyć zegarek z telefonem.

Jak zrobić dobre zdjęcie smartfonem? Kilka przydatnych wskazówek
0 Komentarze
132 wyświetlenia

Współcześnie praktycznie każdy smartfon posiada wbudowany aparat fotograficzny, którym można zrobić bardzo dobre zdjęcia. W tym artykule podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę w trakcie robienia zdjęć i jakich zasad przestrzegać, aby być w pełni zadowolonym z efektów naszej pracy.

Telefon do nagrywania filmów – poznaj nasze rekomendacje
0 Komentarze
230 wyświetlenia

Jaki telefon z dobrym aparatem i kamerą wybrać? Oto kilka modeli, które wyróżniają się pod względem jakości wideo, są proste w obsłudze i działają płynnie, a poza tym prezentują się stylowo. Znajdź idealny telefon do nagrywania filmów.

Szybkie ładowanie telefonu – oszczędność czasu czy ryzyko dla baterii?
0 Komentarze
261 wyświetlenia

Nowoczesne telefony obsługują wiele aplikacji jednocześnie, dlatego wymagają szybkiego procesora, dużo pamięci RAM oraz pojemny akumulator. Jeśli szukasz nowego telefonu, trudno nie zauważyć, że wiele modeli naładujemy w kilka chwil. Czy jednak te krótkie czasy ładowania w smartfonach na pewno są plusem?