Szkła i folie ochronne

Szkło ochronne | GSM24.pl


Szkło ochronne na ekran telefonu chroni go przed pęknięciami i zarysowaniami. W zależności od modelu szkła posiada ono różny stopień ochrony. Istnieje także możliwość zakupu szkła ochronnego, które ogranicza pozostawianie na jego powierzchni nieestetycznych odcisków palców. Sprawdź ofertę szkieł ochronnych na telefon i zegarek dostępnych w GSM24.pl – przygotowaliśmy modele marki Apple, Samsung, Garmin, Huawei, Realme i wielu innych znanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania swoich zamówień!

Szkło ochronne na telefon | Dlaczego warto w nie zainwestować?


Ekran telefonu i smartwatcha jest stale narażony na powstawanie różnego typu uszkodzeń. Mowa tutaj nie tylko o rozbiciu na skutek upadku, ale także zarysowaniu, gdy urządzenie znajduje się w torbie lub plecaku w pobliżu kluczy o ostrych krawędziach. W przypadku zegarka nietrudno także o niefortunny ruch ręką i uderzenie jego ekranem o twardą powierzchnię. Aby zapobiec skutkom wszelkich wypadków, warto skorzystać z wysokiej jakości szkła ochronnego.

Szkło ochronne na zegarek i telefon nie jest bardzo kosztowną inwestycją, a jednak może uchronić nas przed kosztownymi skutkami wymiany pękniętego wyświetlacza. W GSM24.pl zadbaliśmy o szeroki wybór szkieł hartowanych, których cena nie przekracza 30 zł – niewielkim kosztem skutecznie zabezpieczysz urządzenie, na którym przechowujesz wiele cennych danych i jego upadek mógłby Cię ich bezpowrotnie pozbawić.

Jak wybrać szkła ochronne na telefon i zegarek?


Szkła ochronne na telefony różnią się od siebie twardością, którą rozróżnia się za pomocą oznaczeń w formie cyfr i liter – przykładowo szkła ochronne do telefonów 9H nie dopuszczają do powstania rys wykonanych za pomocą ostrego narzędzia. Oznaczenia twardości występują na skali od 1 do 10, przy czym pierwszy numer odnosi się do materiału dającego zarysować się samym paznokciem, a 10 zarysuje się tylko przez diament.

Kupując folie i szkła ochronne na telefon i zegarek zwracaj uwagę na model urządzenia wymieniony na ich opakowaniu, a także wspomniany stopień ochrony. Sprawdź szkła ochronne dostępne w ofercie GSM24.pl i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów podczas ich wyboru. Chętnie doradzimy, które szkła ochronne na smartfony sprawdzą się w Twoim przypadku najlepiej.