Szkła ochronne Garmin

Szkło ochronne Garmin | GSM24.pl


Szkło ochronne Garmin przeznaczone jest do ochrony wyświetlacza smartwatchów tej marki. Skutecznie chroni zegarki przed skutkami upadków oraz zapobiega przed obiciami w trakcie użytkowania. Cienka tafla szkła nie wpływa negatywnie na prezencję urządzenia, jednakże jej wytrzymałość nie doprowadza do powstania pęknięć. Sprawdź ofertę szkieł Garmin dostępną w sklepie GSM24.pl. Zachęcamy do składania zamówień i kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Jakie szkła hartowane Garmin oferujemy?


W GSM24.pl przygotowaliśmy szkła hartowane, które stosuje się do smartwatchów marki Garmin. Dostępne modele to szkła do urządzeń: Fenix 7X, 7S, Forerunner 945 i Venu 2 Plus. Produkty klasy premium, które wykazują zdecydowanie wyższą skuteczność od konkurencji. Idealnie przylegają do zegarka, chroniąc go 24/7. Nieocenione wsparcie, szczególnie gdy z urządzenia korzystamy w trakcie aktywności fizycznej do pomiaru osiąganych wyników.

Szkło Garmin ochronne to wysokiej jakości produkt, z którego z powodzeniem skorzystają osoby noszące zegarek na co dzień, jak i sportowcy.

Szkło hartowane Garmin | Zalety


Szkło ochronne Garmin zostało stworzone z tafli 3MK, która ochrania całą powierzchnię smartwatcha. Podczas codziennego użytkowania niezwykle łatwo o przypadkowe obicia i zarysowania, które negatywnie wpłyną na prezencję urządzenia. Jeśli planujesz zakup zegarka na dłuższy czas bez jego wymiany, tego typu szkło jest koniecznością.

Każde z oferowanych szkieł posiada twardość 9H, która oznacza, że szkło można zarysować jedynie za pomocą ostrza diamentowego. Jest to gwarancja na pełną wytrzymałość w trakcie standardowego użytkowania.

Wybierając szkło hartowane Garmin, zyskujesz odporność na kruszenie i pękanie oraz wzmocnienie ekranu zegarka nawet do 350%. Tak wysokiej jakości zabezpieczenie jest dostępne w wyjątkowo niskiej cenie, wynoszącej mniej niż 30 zł.


Skorzystaj z oferty GSM24.pl — skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o przygotowanej ofercie. Dodatkowo zapewniamy darmową dostawę powyżej 300 zł, a także zwrot nawet do 14 dni po otrzymaniu swojej przesyłki. Wypróbuj szkło ochronne do zegarków Garmin w niskiej cenie!