Garmin Forerunner

Garmin Forerunner | GSM24.pl


Zegarki z linii Garmin Forerunner skierowane zostały do sportowców chcących w łatwy sposób kontrolować swoje wyniki oraz wydajność. Urządzenie posiada wiele trybów aktywności, dostosowanych do szerokiej gamy dyscyplin, w tym: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, marsz, siłownia. Można także skorzystać z nowoczesnego trybu wielodyscyplinowego — opcja skierowana do najbardziej aktywnych użytkowników. Sprawdź pełną ofertę zegarków Forerunner damskich oraz męskich dostępnych w GSM24.pl.

Jakie zegarki Forerunner oferujemy?


Zegarek Garmin Forerunner został przeznaczony dla klientów dbających na co dzień o aktywność fizyczną i najczęściej wykorzystywany jest podczas treningów. Mimo tego producent nie zrezygnował z eleganckiego designu i urządzenie zostało zaprojektowane przy użyciu prostej tarczy i smukłego silikonowego paska. Zegarki Forerunner występują w niezliczonej ilości wariantów kolorystycznych — w asortymencie dostępne są klasyczne czarne modele oraz białe, czerwone, miętowe i w kolorze nasyconego turkusu.

Zegarek Garmin Forerunner | Funkcje


Tryby sportowe obecne w zegarku przystosowane do kilku konkretnych dyscyplin zostały uzupełnione o praktyczne funkcje śledzenia aktywności. Urządzenie zapewnia między innymi automatyczne wykrywanie czasu odpoczynku, krokomierz, licznik spalonych kalorii, pomiar wydajności oraz obciążenia organizmu i wiele więcej. Za jego pomocą szybko zmierzyć można także poziom stresu.

Dotykowy zegarek Forerunner damski i męski jest wodoszczelny, a przy jego pomocy istnieje możliwość ustawienia budzika, stopera, wpisania swoich planów i obowiązków w aplikację kalendarza, a także sprawdzenia aktualnej prognozy pogody.