Garmin Vivoactive 4

Garmin Vivoactive | GSM24.pl

Producent smartwatchy Garmin prezentuje model Vivoactive — elegancki zegarek dostosowany do potrzeb sportowców. Przygotowany z myślą o osobach aktywnych, które chcą kontrolować swoje postępy i mierzyć wydajność. Wiele trybów sportowych, wydajna bateria, wodoszczelność i wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawiają, że smartwatch Garmin Vivoactive 4 i 4s są urządzeniami klasy premium. Sprawdź ofertę zegarków Garmin w GSM24.pl — złóż swoje zamówienie z darmową dostawą lub skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o rekomendowanych przez nas produktach.

Zegarek Garmin Vivoactive | Design i wykonanie


Garmin Vivoactive to jeden z najbardziej wytrzymałych zegarków dostępnych na rynku. Wszystko za sprawą koperty oraz dekla wykonanych z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Wszystkie pozostałe elementy są w pełni metalowe. Silikonowy pasek jest wygodny w noszeniu i stabilnie leży na nadgarstku. Nie zsuwa się w trakcie codziennego użytkowania oraz — jak na sportowy zegarek przystało, podczas treningu. Wysokiej klasy silikon nie daje nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia za skórę i nie odparza ręki.

Design zegarka Garmin Vivoactive jest minimalistyczny. Urządzenie pozbawiono niepotrzebnych zdobień, a na jego bokach znajdują się jedynie 2 fizyczne przyciski. Prosty i schludny wygląd sprawia, że smartwatch Garmin Vivoactive 4s i 4 świetnie prezentuje się zestawiony z eleganckimi stylizacjami i innymi dodatkami.

Smartwatch Garmin Vivoactive 4 czy 4S | Czym się różnią?


Seria Vivoactive zawiera 2 modele: 4 oraz 4S. Zegarki nie różnią się znacząco wyglądem — jeśli dotychczas byłeś fanem designu pierwszego z modeli smartwatchy Vivoactive, nowy nie zawiedzie Cię. Tym, co odróżnia od siebie obydwa urządzenia, jest rozmiar wyświetlacza i wydajność baterii. Smartwatch Garmin Vivoactive 4 jest większy niż 4S i posiada wyświetlacz o przekątnej 1.3” oraz rozdzielczości 260×260 pikseli. Natomiast smartwatch Garmin Vivoactive 4S to 1.1”, 218×218 pikseli. Model 4S to rozwiązanie sprawdzające się w przypadku klientów o mniejszym nadgarstku — najczęściej wybierany przez kobiety. 

Zegarek Garmin Vivoactive 4 zapewnia maksymalnie 8 dni pracy baterii, natomiast 4S działa niewiele mniej, bo przez 7 dni. Co warto pamiętać — wytrzymałość baterii zależy jednak od ustawień. W przypadku uruchomienia nawigacji GPS zegarki należy ładować częściej.