Garmin Venu 2

Garmin Venu | GSM24.pl

Marka Garmin specjalizuje się w tworzeniu topowych smartwatchy, które są doskonałymi asystentami podczas podróży, treningu i pracy. Kolejny model stworzony przez Garmin, czyli zegarek należący do linii Venu umożliwia między innymi płatności zbliżeniowe, odbieranie połączeń, szybkie ładowanie oraz długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie zapewnia zegarek Garmin Venu i przetestuj go, nosząc na co dzień.

Zegarek Garmin Venu | Zalety

O utrzymanie idealnej kondycji zegarka i jego bezpieczeństwo podczas użytkowania dba wodoszczelna konstrukcja, która dodatkowo pozostaje odporna na wstrząsy. Przypadkowy upadek nie będzie stanowił dla zegarka żadnego zagrożenia i urządzenie wyjdzie z niego bez szwanku. Zegarek można zanurzyć w wodzie nawet do 50 metrów – chociaż nie zaleca się częstego testowania tej właściwości, urządzenie będzie gotowe na każde zamoczenie.
Zegarek Garmin Venu to smartwatch stworzony z myślą o potrzebach użytkownika. Zawiera przycisk z możliwością przypisania mu dwóch skrótów – najważniejsze dla Ciebie funkcje pozostaną zawsze pod ręką. Duży ekran pomieści aż 3 widgety na jednym ekranie, a ponadto wysokiej jakości obraz umożliwi wyświetlanie obrazów z wieloma szczegółami.
Z pewnością słuchasz muzyki podczas jazdy samochodem, w drodze z pracy lub w wielu innych miejscach – teraz znajdziesz ulubioną muzykę znacznie szybciej i odsłuchasz ją offline wprost z posiadanych przez Ciebie serwisów streamingowych.
Decydując się na smartwatch Garmin Venu wszelkie płatności masz dosłownie w zasięgu ręki. Zegarek posiada funkcję płatności zbliżeniowych, dzięki czemu nosząc go, nie musisz pamiętać już o portfelu.

Smartwatch Garmin Venu | Ekran, bateria

 Smartwatch Garmin Venu zachwyca ekranem wykonanym z technologią AMOLED o średnicy 1,3”. Posiada rozdzielczość 416 x 416 pikseli oraz nasycone barwy. Chcesz mieć stały dostęp do skrótu wszystkich najważniejszych informacji i powiadomień na swoim ekranie? Zegarek daje możliwość pozostawienia go zawsze włączonym, dzięki czemu wystarczy rzut oka, by sprawdzić przychodzące połączenia, wiadomości, czy powiadomienia z aplikacji. Oferowany smartwatch wychwytuje nawet najdrobniejsze ruchy ręki i wybudza się, przez co użytkownik nie musi pamiętać o ponownym uruchomieniu urządzenia. Pozytywne doświadczenia użytkownika zapewnia także czytelny układ ikon umieszczonych na ekranie. Całość jest przejrzysta, a samo wyszukiwanie poszczególnych skrótów trwa błyskawicznie.

Zegarki z linii Garmin Venu wyróżniają się wytrzymałą baterią – prezentowane urządzenie to must have dla wszystkich chcących zapomnieć o częstym ładowaniu swojego smartwatcha. Standardowy czas pracy wynosi około 11 dni. Jeśli wybierzemy tryb GPS z muzyką można liczyć na nie więcej niż 8 godzin. Natomiast czas pracy w trybie oszczędzania baterii to nawet 12 dni. Jak widać, duży ekran i natężone kolory oraz wysoki poziom jasności nie stanowią przeszkody dla długiego działania baterii.

Garmin Venu damski i męski | Kup w GSM24.pl

Oferujemy smartwatch Garmin Venu w wersji męskiej oraz damskiej. Zegarki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych – szarej, srebrnej, jasnozłotej oraz czarnej. Paniom z pewnością przypadnie do gustu wersja o delikatnie złotym kolorze, który prezentuje się na nadgarstku niczym biżuteria. Doskonałe uzupełnienie wielu stylizacji. Zegarki zostały zaprojektowane tak, by mimo swojego sportowego charakteru były łatwe do zestawienia z eleganckimi oraz casualowymi stylizacjami – zarówno w przypadku zegarków męskich, jak i damskich. Zastosowany w ich zegarkach pasek stabilnie trzyma się na ręce i nie zsuwa podczas wykonywania energicznych ruchów ręką, np. w trakcie ćwiczeń. Jest smukły i nie przytłacza wizualnie dłoni swoich właścicieli i właścicielek.
Skorzystaj z oferty Garmin dostępnej w sklepie GSM24.pl. Pamiętaj — nasi klienci mogą skorzystać z naszego doradztwa oraz darmowej dostawy na zamówienia od 300 zł. Zachęcamy do składania zamówień w GSM24.pl i kontaktu z Działem Obsługi Klienta!