Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 | GSM24.pl


Garmin Fenix 7 linia cenionych smartwatchów o mocnej, niemalże pancernej konstrukcji i wielu praktycznych funkcjach – w tym możliwość nawigacji poprzez mapy offline. Zegarek dostępny jest w 3 rozmiarach: najmniejszej 7S, średniej 7 oraz największej 7X. Dostępne są także modele o nazwie Sapphire Solar i Solar. Czym różnią się od siebie? Solar pozwala na ładowanie wyczerpanej baterii za pomocą energii słonecznej, natomiast Sapphire Solar udoskonalono poprzez odporne na zarysowania szkło szafirowe, 32 GB pamięci wbudowanej oraz Multi-Band GPS.

Garmin Smartwatch Fenix 7 | Podzespoły


Zegarki z linii Garmin Smartwatch Fenix 7 składają się z tytanu i stali, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość i elegancki wygląd. Obok prezentowanych smartwatchów nie można przejść obojętnie – jakość widoczna jest już na pierwszy rzut oka! Warto zajrzeć do podzespołów, które świadczą o najwyższej klasie zegarków. Każdy z nich jest wodoszczelny – model Sapphire nawet do 100 metrów. Ekran pozostaje niewrażliwy na fałszywe sygnały dotyku, dzięki czemu niechciane funkcje nie zostaną uruchomione bez naszej wiedzy.

Smartwatch Garmin Fenix 7 zapewnia możliwość płatności zbliżeniowych dzięki systemowi Garmin Pay. Dodatkowo kupując zegarek otrzymujemy mapy TOPO Active zupełnie za darmo, do użytku offline.

Wytrzymała bateria i solidna obudowa Garmin Fenix 7


Śmiało można stwierdzić, że bateria w zegarkach z linii Garmin Fenix 7 nie ma sobie równych. Czas działania urządzenia zależny jest od trybu - dostosowany jest do standardowych warunków oraz tych zdecydowanie ekstremalnych. Przykładowo – standardowy tryb zegarka pozwala na pracę przez około 18 dni, a oszczędzania baterii nawet 57. Jeśli wybierasz się na dłuższą wyprawę, ustaw tryb GPS wycieczki, dzięki czemu osiągniesz nawet 40 dni działania zegarka. Oczywiście każdy z podanych wyników zwiększa się, jeśli zastosujemy ładowanie energią słoneczną.

Długa żywotność zegarka zagwarantowana jest poprzez wyświetlacz wzmocniony tytanem. Pozostałe elementy to stalowa koperta i polimer z włóknem szklanym.

Jak najlepiej wykorzystać smartwatch Garmin Fenix 7?


Zegarek z linii Garmin Fenix 7 nie jest zwykłym smartwatchem – to wielofunkcyjne urządzenie o wielu zaawansowanych funkcjach, które przydają się podczas podróży i uprawiania sportu. Gadżet będący świetnym kompanem dalekich wypraw, podczas których inne zegarki byłyby narażone na łatwe niszczenia. To także wyjątkowe urządzenie umożliwiające korzystanie z map w trybie offline. GPS doprowadzi Cię do celu, nawet wtedy, gdy nie masz połączenia z Internetem.

Pracujesz nad wymarzoną sylwetką i chcesz gromadzić informacje o swoich postępach? Efekty będą zauważalne znacznie szybciej, jeśli skorzystasz ze smartwatcha posiadającego tryby sportowe. Zegarek daje możliwość kontrolowania regeneracji organizmu w ciągu dnia, naszej wytrzymałości, a także pomaga zaplanować, jaką intensywność ćwiczeń należy zachować, by z powodzeniem ukończyć trening bez nadmiernego przemęczenia. Garmin Smartwatch Fenix 7 zbiera dane o przeszłych treningach.

Zegarek warto kupić, gdy planujemy dłuższą wycieczkę, podczas której nie będzie możliwości ładowania urządzenia – nawet przez kilka kolejnych dni. Jego wytrzymałość, funkcja ładowania przy pomocy energii słonecznej i mapy offline dają duże poczucie bezpieczeństwa.

Kup smartwatch Garmin Fenix 7 w GSM24.pl


W ofercie GSM24.pl znajdują się smartwatche Garmin Fenix w modelach: 7S, 7X, Sapphire Solar i Solar w kilku wersjach kolorystycznych. Klasyczna czerń i biel to barwy świetnie odnajdujące się w stylizacjach codziennych i przeznaczonych na specjalne okazje. Model w kolorze rosegold z pewnością przypadnie do gustu wielu Paniom. Podczas wycieczek i treningów szczególną rolę odgrywa wytrzymały pasek, który stabilnie leży przy nadgarstku i nie zsunie się poprzez energiczne ruchy ręką. Duży wyświetlacz daje komfort użytkowania i świetną widoczność wszystkich ikon.

Szukasz pomocy w doborze swojego nowego smartwatcha? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy dodatkowych informacji o oferowanych zegarkach. Złóż swoje zamówienie na kwotę powyżej 300 zł i zyskaj darmową dostawę. Każdy z zamówionych produktów możesz zwrócić w przeciągu 14 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami oraz składania zamówień w GSM24.pl.

Poznaj inne wyjątkowe modele zegarków Garmin:

Garmin Forerunner 745 Red

Lekki i wygodny, w wyrazistych kolorach. Garmin Forerunner 745 z wieloma funkcjami śledzenia aktywności, umożliwi Ci dokładne pomiary podczas treningów. Bateria smartwatcha wytrzyma nawet 7 dni. Garmin Forerunner dostępny jest już na GSM24!