Smartwatche Huawei

Smartwatch Huawei | GSM24.pl

Huawei zyskało grono swoich zwolenników dzięki wysokiej jakości urządzeniom, w przystępnych cenach. Jednym z bestsellerowych produktów firmy są Huawei Smartwatche. Marka posiada w swoim asortymencie produkty, które towarzyszą użytkownikom podczas pracy, relaksu oraz uprawiania sportu. Smartwatch Huawei to nowoczesny zegarek o modnym designie, który można połączyć ze swoim telefonem. Oprócz standardowych funkcji, takich jak zarządzanie połączeniami głosowymi, zestaw głośnomówiący, krokomierz, budzik lub licznik kalorii, produkt wspiera podczas aktywności fizycznej. Sprawdź jego funkcje i wybierz najlepszy dla siebie model - zdecydujesz się na Huawei Smartwatch ze stali nierdzewnej, skóry lub silikonu? Zegarek smartwatch Huawei dostępny jest także w wariancie z tarczą okrągłą oraz podłużną.

Huawei smartwatch dla sportowców czy elegancki — wybierz model dla siebie

Smartwatch damski Huawei oraz model w wersji męskiej przystosowany został specjalnie do osób ceniących aktywność fizyczną. Silikonowa opaska zapewnia wygodę podczas ćwiczeń. Smartwatche Huawei posiadają możliwość między innymi liczenia kalorii, pomiaru czasu aktywności i wydajności.

Smartwatch męski Huawei ze stali nierdzewnej posiada biznesowy look, natomiast zegarek smartwatch damski Huawei to doskonała propozycja do noszenia na co dzień.

Smartwatche Huawei - Twój asystent na nadgarstku

Z Huawei możesz zarządzać swoim dniem oraz treningiem wprost z nadgarstka! Sprawdzaj powiadomienia, wysyłaj wiadomości, monitoruj zdrowie i kondycję fizyczną, a nawet korzystaj z wbudowanego asystenta głosowego. Ciesz się precyzyjnym pomiarem tętna, monitorowaniem snu, a także z wieloma trybami sportowymi, które pomogą Ci śledzić swoje postępy i osiągnąć wyznaczone cele w sporcie.

Smartwatch Huawei - długi czas pracy baterii

Jednym z najczęstszych problemów związanych z wieloma smartwatchami jest krótki czas pracy baterii. Jednak to właśnie zegarki sportowe Huawei oferują długotrwałe zasilanie, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich codzienne ładowanie. W zależności od wybranego modelu zegarka i użytkowania, bateria może wytrzymać nawet do kilku dni, co jest imponującym osiągnięciem wśród konkurencji. 

Funkcje inteligentnego asystenta

Smartwatche Huawei działają na systemie operacyjnym Wear OS, co oznacza, że skorzystasz z wielu praktycznych funkcji, które ułatwiają organizację dnia i codzienną komunikację. Dzięki zegarkowi możesz odczytywać i odpowiadać na wiadomości, odbierać powiadomienia z innych aplikacji, sterować muzyką na swoim telefonie, a nawet wykonywać połączenia telefoniczne bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

Jaki zegarek sportowy Huawei wybrać?

Smartwatche Huawei GT Watch GT - seria zegarków premium o najwyższej jakości i najbardziej zaawansowanym systemie. Luksusowy design, urządzenia dopracowane w każdym detalu i inteligentne rozwiązania, które wykorzystasz podczas pracy i intensywnego treningu.

  • Huawei Watch - smartwatche skierowane do szerszej grupy klientów, przystępne cenowo i dające wiele opcji personalizacji. Ich niższa cena nie wpływa jednak na jakość - otrzymujesz wysokiej klasy urządzenie, nie rujnując przy tym swojego budżetu
  • Zegarki sportowe Huawei Watch GT Runner - linia stworzona z myślą o biegaczach chcących na bieżąco monitorować swoje wyniki
  • Smartwatch Huawei Health - seria zegarków sportowych dla użytkowników w szczególny sposób dbających o swoje zdrowie. Oferując funkcje między innymi: pomiaru ciśnienia krwi i EKG.